Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnának az emberek egy...

Mit szólnának az emberek egy szerhez, készülékhez, ami a testmozgás pozitív hatásait éri el sportolás nélkül?

Figyelt kérdés

Keringésre, szívre, tüdőre, idegrendszerre, mindenre.. 150-200 éve még a normál mindennapi élet része volt a testmozgás, ma meg sokmindent gépek csinálnak helyettünk, sok az ülőmunka, de időnk az nincs. Sokan nem is szeretnek sportolni, nem a hobbijuk egész egyszerűen.


Mi lenne a véleményetek egy ilyen találmányról?



2022. jan. 22. 22:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem a hatás tesz boldoggá, hanem maga a tevékenység, szóval nem igazán érdekelne.
2022. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az álmom az, hogy legyen egyetlen pirula, amit reggel beveszek, és egész nap nem kell ennem, minden benne van, ami kell. A te ötleted is tetszik.
2022. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, akkor te egy nagyon lusta ember vagy, mivel csak azoknak jut eszébe ilyen. Emeld fel néha a segged a gép elől és menj ki sétálni a friss levegőre. Jót fog tenni.


Inkább kihagyom, és maradok a rendes sportnál. Az eredetit úgyse fogja pótolni semmi.

2022. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

14


Ha kiszellőztetsz, bent is friss levegő van, de a sétálás mióta sport???

2022. jan. 23. 08:19
 15/43 anonim ***** válasza:
23%

#15

A sétálás is egyfajta testmozgás. De akkor menj túrázni, futni, de otthon is lehet testedzést végezni. Viszont a magadfajta lusta emberek mindenre csak a kifogásokat tudják mondani.


Ha neked az, hogy kiszellőztetted a lakást ugyanaz, mintha a szabad levegőn lennél 1órát, hát gratulálok. Na, ez a lusta ember felfogása.

2022. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

16


A szabadban nem a levegő miatt szeretek lenni, ha a levegő érdekel, akkor igen, inkább egy alapos szellőztetés.


Nem mindenkinek van ideje vagy kedve sportolgatni. Nagyon sokat segítene egy ilyen találmány és aki akarna, az sportolhatna ennek ellenére. Akinek meg kéthavonta lenne kedve egy bicajtúrára, az bírná a találmány miatt.


Ha neked a sétálás sport, akkor nagyon ramaty állapotban van a szervezeted. Nekem a sétálás kb az üléssel egyenrangú.

2022. jan. 23. 09:36
 17/43 anonim ***** válasza:

"Ha neked a sétálás sport, akkor nagyon ramaty állapotban van a szervezeted. Nekem a sétálás kb az üléssel egyenrangú." - Nem a 16-os vagyok, de ha neked egyenrangú akkor gyere már el velem edzőterembe és nézzük már meg, hogy melyikőnk köpi ki előbb a tüdejét hegyemeneten felfele (45+ fokos emelkedő) 6 km / h-s sétánál. Vagy csak a gyök2-es tempót tekinted sétának emelkedő nélkül? Lehet rajta olyat csavarni, hogy ne bírja a szíved hosszútávon.


Én az első 20 kg súlyfeleslegemet a 40-ből kb. 1500 km séta mellett adtam le és *dobpergés* épül tőle a kardiovaszkuláris fitnessz.

2022. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

18


Ha arról van szó, hogy menj ki a szabadba sétálni, a legtöbb ember szerinted 45 fokos emelkedő 6 km/h-t ért alatta vagy 4 km/h az utcán?? Na ugye!



Amúgy baromira eltértünk a tárgytól.

2022. jan. 23. 10:18
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te csak kiforgatod a szavaimat, de hát mit is vártam egy lusta embertől, aki csak a seggét mereszti egész nap a gép előtt, és mindenre csak kifogásokat keresi.


Ja, és még valami, egy elhízott embernek csak a sétát ajánlják, mivel az ízületek mást nem bírnak.


Én maradok az aktív sportnál, 10 km futás, 2km úszás, otthoni edzés.

2022. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Ha lenne egy ilyen valami, semmi se tiltaná, hogy sportolj. Nem kell felhúznod magad és ismeretlenül tippelgetned, ki és mi vagyok.


Gondolom, örülnél, ha nem kellene otthon edzened, futnod. Én örülnék, ha nekem nem kellene.

2022. jan. 23. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!