Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, mintha...

Éreztétek már azt, mintha utálna titeket az élet?

Figyelt kérdés

Hogy amikor végre eldöntitek, hogy mit is szeretnétek kezdeni az életben, akkor egy hónapon belül történik valami, ami lehetetlenné teszi azt az adott álmot. És nem is egyszer, hanem egymás után háromszor.


Ugyanígy, bármikor véletlenül úgy éreznétek végre sínen van az életetek, biztos hogy nagyon hamar történni fog valami, ami tönkreteszi az egészet.


Éreztetek már hasonlót valaha?



2022. jan. 23. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én 8 újrakezdésig számoltam, utána még kb 4 volt de mindíg, újra és újra történt valami ami ellehetetlenítette az (ugyanazt) elképzelésemet.


Ez felölelt összesen, idén lesz hogy 20 évet.


Most legutóbb 2019 végén fogtam neki és jött a covid.


Úgyhogy feladtam.


Próbálom magam meggyőzni hogy valószínűleg nem ez /az az én utam.


/vagy ha nem hát kisnyúl.. /

2022. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom ota azt erzem hogy semmi ertelme volt megszuletnem
2022. jan. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a továbbtanulásommal és a párkapcsolatommal is ez történt. Mire felkészültem volna, már késő volt. Nem tudok megbocsátani magamnak.
2022. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Amint kicsit jól alakul valami, sínre kerülnek adolgok, akkor tuti hogybebaszik valami.

Munkahellyel (anyagiak) és párkapcsolattal vagyok megátkozva, azok mennek tönkre mindig.

2022. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!