Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem mintha már nem olvastam...

Nem mintha már nem olvastam volna róla több ezer választ,...de pontosan milyen érzés szerelmesnek lenni? Mármint miről tudhatjuk, hogy azok vagyunk? Illetve inkább az az oldala érdekelne, amikor nem viszonzott ez az érzés.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, vagy hogy egyáltalán mit érzek, de kezd fárasztó lenni, hogy a nap 24 órájában rá gondolok. És mostanság konkrétan tőle függ a hangulatom.

Nem igazán a világ legjobb érzése, pedig azt mondják, hogy kihagyhatatlan élmény, ezért érdekelne a viszonzatlan szerelem.

Mert szenvedni nem szenvedek, hogy márpedig meghalok, ha nem kaphatom meg....csak tényleg minden róla szól a napjaimban, fejemben.


19/N



#szerelem #érzések...(na ne)
2022. jan. 25. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A viszonzatlan az szar. Csak megalázod vele magadat. Ellenben a kölcsönös szerelem csodaszép.
2022. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha szerelmes leszel, akkor meg sem fordul a fejedben hogy honnan tudod tényleg az vagy-e.
2022. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2: Ez butaság, vannak, akik nem értik a saját érzéseiket.



Ha olyan hülyeségeket is elnézel neki, amiért bárki mást már rég elküldtél volna a francba, mert valamilyen lecsaphatatlan glóriát látsz a feje fölé, akkor szerelmes vagy. Nem számít, ha megbánt, ha nem foglalkozik veled, ha nem viszonozza az érdeklődésedet, ha akármilyen icipici pozitív megnyilvánulást nyújt feléd, akkor már ő a világ legtökéletesebb emberi lénye.

2022. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 akkor még nem voltam szerelmes 💔
2022. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám úgy fogalmazott, hogy ha a másik fél egy zacskó száját se tudja normálisan megkötni, akkor is krvaügyes a szemedben, mert legalább megpróbálta.

Szóval a röhejes, irreális elfogultság egy biztos jel.

2022. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!