Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életedben,...

Van olyan dolog az életedben, amit annyira jó lenne valakivel megbeszélni, de nem tudod senkivel, mert úgysem értené meg és rosszul reagálna?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogy próbálod feldolgozni?

2022. febr. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen van. Vagy rossz emberek vannak körülöttem.

Próbálok nem gondolni rá.

2022. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen dolog az életemben. Ezt mondjuk pont egy adott emberrel kellene megbeszélnem, amit próbáltam is, de őt nem nagyon érdekelte a dolog. Ő már sajnos nem az az ember aki régen volt! :(

Feldolgozni csak úgy lehetne, ha megtörténne a beszélgetés. De nem fog. Ez van....

2022. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Senkivel nem tudom megbeszélni, senki nem értené, és senkit nem is érdekelne. megoldás? Nem beszélem meg senkivel.
2022. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy dolog, amit a főnökömmel szeretnék megbeszélni hetek óta: egy rossz döntést hozott valakik által. Ez nyomass hogy nem tudok rá időt szakítani, talán pénteken.

Ugyanakkor féle, hogy én leszek a h*e, hogy rosszul gondolom, meg nem is úgy van az lesz a vége...

2022. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Sajnos az 100 %, hogy nem értené meg egyrészről, ha meg is értené valaki az azonos nemű lehetne. És neki is át kelet volna élni hasonló traumát. De minden ember más és másképp él meg dolgokat az sem biztos hasonló ember is megtudná érte.


Jó ez az oldal, hogy kilehet írni megtörtént traumákat is, ha már kiírja az ember kicsit már jobb. De megoldásnak kevés attól még nem lehet feldolgozni például egy komoly traumát. Ha egyáltalán fől lehet valaha is amúgy..

2022. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!