Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra mi a kellemetlen egy...

Számodra mi a kellemetlen egy emberben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es is leírta.

A végére mégjobban.

Viszont a másik a sétamester.

Menjünk el,jön még valaki,ott fogunk vele találkozni.

Utána visszasétálunk a helyhez,pl egy kávézó.

Utána jön még valaki,és pl félúton találkozunk vele,elindulunk felé címszóval.

Piszkosul idegölő.

2022. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es 10-es vagyok. Amiközben olvastam a kommented olyan ideg fogott el. Fhuu ezek a másik kedvenceim. Like no, megbeszéltünk valamit ne variálj. Persze, ha random összefutunk valakivel út közben és csatlakozik az tök rendben van, meg nem kell mászkálni érte. De ezek…, konkrétan meg tudnám ilyenkor fojtani azt az embert
2022. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Már estefele majdnem azt írtam,hogy én vagyok a 11-es,és nem te,mikor elolvastam az első mondatot...

Kicsit kihagyott az agyam.


Én csak a jövés-menésről beszéltem.

Pl busszal jön ide,vagy mit tudom én,és menjünk ki elé,induljunk el felé,majd visszajövünk,addig x vigyáz az italokra,vagy esetleg gyorsan igyuk meg és majd visszajövünk,és érkezik egy,meg mégegy.

Illetve a partyarc/okos kombó.

Okos vagyok,kérdezz bármit,de mikor party time van,akkor hirtelen beüt egy nagyon weird ötlete,és aki mókásnak találja az csak azért találja annak,mert alapból bejön neki az illető.

Vagy megjátsza a kedvéért.

Tipikusan "én nem vagyok figyelemhiányos,pszichológusnak készülök,anélkül vagyok a társaság feje,közepe,stb hogy éheznék rá".

Elrettentő.

2022. febr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A hiszti
2022. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!