Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi indokolhatja...

Szerinted mi indokolhatja azt, hogy egy jól szituált család béranyát fogadjon?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 14:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

#10:

lehet majdnem ugyanaz meg az átlag ember így hívja


de amikor kap valaki mondjuk 5 milliót, mert szül egy gyereket az más mintha szívességből tenné

2022. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

11!


És? Még mindig nem értem mi a probléma. A kommentelo azt írta, az EU-ban illegális. Leirtam, hogy Hollandiában nem az. Bizonyos feltételekkel fogadhatnak béranyát. Hivatalosan nem lehet nekik fizetni, csak és kizárólag a terhesség alatt/miatt felmerulo költségeket, nem hivatalosan még kb azt csinálnak, amit akarnak.

2022. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel az erővel a rántotthús is pörkölt, mert mindkettő húsétel... :DDD
2022. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
A különbségnek igenis fontos szerepe van az itteni kérdésnél is, hiszen a kérdező kiemelte, hogy jól szituált családról van szó. Ezzel erősen utalva arra, hogy ténylegesen béranyát fogadtak, amiért fizettek. Az okok is teljesen mások amiért a kettőt fogadja valaki, mert amíg béranya lehet úri huncutkodás következménye (tavaly volt hírekben, hogy pl egy híres kínai színésznő az alakja megőrzése miatt tette ezt), addig dajkaanyát komoly egészségügyi okok nélkül nem igazán fogadnak, mert ki vállalná pénz nélkül?
2022. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

#12:

Nálad ez valami kényszer, hogy állandóan vissza kell feleselned valamit?

2022. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
19%

13!


Aha. Amúgy jól vagy? A kotozkodesednek mi ertelme? A holland szó a beranyasagra és a dajkaanyasagra egyaránt a "draagmoeder", ami konkretan "hordozó anya" -t jelent

2022. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%

15!


Ez nálad valami fogyatékosság, hogy nem megy az értő olvasas?


14!


Hollandiában nehezen jönne össze a beranyasag egy nem jól szituált családnál, ugyanis a terhesgondozasnak költségei vannak, ami nincs benne az alap biztositasban és nem a beranyat terheli ilyen esetben.

2022. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Ráadásul egy csomó helyen leírják, hogy alsó rétegekből származó, kb. migránsok vállalnak ilyen béranyaságot...

Azt se lehet tudni, milyen az eü. háttere... drog, egyebek...

2022. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Én mondjuk elképzelem gyerekként, hogy mennyire örülnék neki, ha anyám bevallaná nekem, hogy féltette az alakját, és ezért fogadott béranyát, hogy engem kihordasson...ku*vára nem örülnék.
2022. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%
#19 Kit érdekel, mit változtat ez bármin is? Az ő teste, ő döntése. Fogalmad sincs milyen fajdalmas a szülés, és mennyi bajjal jár a terhesség.
2022. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!