Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért nem fogadja el, hogy 30 évesen már nem fiatal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 17:40
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/239 A kérdező kommentje:
Érezze annak magát, de nem az. Lehet, hogy így elnyomja magában az apró és kevésbé érzi azt, hogy már nem úgy működik a teste. Én ennél realistábban gondolkozom, de akinek ez tetszik, legyen...
2022. febr. 18. 09:06
 112/239 anonim ***** válasza:
52%

Az evolúciónak kellenek a nagymamák és nagypapák, nagynénik és nagybácsik, a kicsik gondozásához segítségnek. Nézz utána jobban!


De, ismétlem, fordulj pszichológushoz, mert nem normálisak a gondolataid.

2022. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/239 anonim ***** válasza:
38%
Én tényleg nem értem, hogy az emberek miért nem értik meg, hogy az, hogy ÉRZIK magukat teljesen független a tényektől... 34 éves vagyok és én is fiatalnak érzem magam, egészséges önbizalmam van, rendben vagyok magammal, maratonokon indulok és jó az állóképességem, de nem vitatkozok azon, hogy teszem azt 20 éves koromban valószínű ha elindulok egy maratonon még jobb lehettem volna és köszönöm, jól érzem magam a bőrömben, fiatalnak ÉRZEM magam, de a tények tények maradnak, nézhetek ki még sokáig jól, de a testem használódik, még ha nem is ÉRZEM. :D
2022. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/239 anonim ***** válasza:
Kérdező! Találj fel egy olyan tablettát, szert, vakcinát, amivel elérhetjük az örök fiatalságot és ami meggátolja az öregedést úgy, hogy 1 centit nem öregedsz. Ha ezt feltalálod, én személyesen adom át neked a Nobel-díjat és királlyá koronázlak.
2022. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/239 anonim ***** válasza:
67%
#104 én most, 31 évesen több kalóriát viszek be, mint valaha bármikor, és jobban nézek ki, mint valaha bármikor. Csak mert közel az általad öregkornak titulált életkorhoz váltottam életmódot és kezdtem el aktívan sportolni és odafigyelni az egészséges táplálkozásra.
2022. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/239 anonim ***** válasza:
67%

113: mivel születésünk pillanatától öregszünk, szubjektiv, hogy mikortól tekintünk valakit középkorúnak. A kérdezö a saját borúlátó elképzelését akarja mindenkire ráerőltetni, objektív igazságként elfogadtatni.

Nem azt vitatjuk, hogy a 30-asok már nem 20-asok. Hanem azt mondjuk, a 30-asok még fiatalok.

Ráadásul, az is tény, hogy nem egyforma ütemben öregszünk.

2022. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/239 A kérdező kommentje:

24 évesen mondjuk sokkal könnyebben regenerálódtál (volna) a futóedzések után, sokkal kisebb volt a sérülés kockázata.



Hogy tudnak emberek maratont futni?

Én a betegség előtt nagy nehezen teljesítettem a 10-et 3 kisebb belegyaloglással és a "" szabályosnál"" magasabb pulzussal, 7 percnél valamivel több kilométerekkel.

Úgy, hogy 2 éve kellően komolyan sportolok és teljesen sohasem hanyagoltam el a sportot, maximum nem volt rendszeres régebben.

2022. febr. 18. 09:41
 118/239 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, mi lenne, ha nem magadból indulnál ki, nem magadat vennéd etalonnak, hanem elfogadnád, hogy különbözőek vagyunk, különböző időszakban fogunk leépülni, mindenkinek más a bioritmusa, életvitele, egészségi állapota.

Mindenkinek megkönnyítenéd az életét, ha nem akarnád másra erőltetni az akaratodat, elképzelésedet.

2022. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/239 A kérdező kommentje:
Nem magamból indulok ki. Hanem a biosztudásból, az olvasottakból, az úszókról nézett interjúkból, dokumentumfilmekből. Az evolúcióról való tudásomból. És nem, nem kell nagyszülő egy természetközelibb népnél magához a túléléshez. Az evolúció azt biztosítja, ami a túléléshez kell.
2022. febr. 18. 09:48
 120/239 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te egy nagyon kitartó troll, vagy egy beteg ember vagy!
2022. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!