Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó emberek, nem irigykedt...

Dolgozó emberek, nem irigykedtek a fiatal egyetemistákra?

Figyelt kérdés
Bulik, sörözések, szórakozások, fiatal évek.
2019. dec. 19. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de nem. Két fősuliba jártam, két külön szakra, voltam kolis is, úgyhogy én ezt már átéltem. Akkor is taszított, hogy mindenki vedelt és piált rajtam kívül buliban, mert senki nem tudott pia nélkül szórakozni, csak én.

Meg a vége felé már elegem volt a tanulásból.

2019. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én saját pénzből csinálom ugyanezt. Meg minőségibb pián. Az egyetemen túl vagyok, én éltem úgy egyetem alatt mint a mai egyetemisták, de ők nem biztos hogy fognak úgy mint én most. Szóval mire is kéne?
2019. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Én se,mert most is megtehetem és meg is teszem és nem apuciék pénzéből,hanem abból amiért megdolgoztak,most is épp iszogatunk a haverokkal Cipruson 20 fokban,míg az egyetemisták Orbániában fagylódnak....haha
2019. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
*megdolgoztam,bocs,sok volt a sörike...haha
2019. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Szintén nem. Ilyenkor kezdődik a szívás egyetemen én meg már csak lébecölök. Pedig jártam 3 évet levelezőn, de pont nem a buliról szólt az egész. Egyébként meg dolgozó emberek nem jarhatnak szórakozni?
2019. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Akkor bulizok, amikor akarok. Nekem már akkor is a buli egy kiadós beszélgetés volt. Ennél nincs élvezetesebb a világon, minta mikor a belsőd megosztjátok egymással. Fiatal évek, cöh, én 129 évesen is szórakozok, mókázok majd a felnőtt ükunokáimmal. :DD

Jobb így.., ezerszer... Több barátom van, mint akkor, és mélyebbek lettek a kapcsolatok, élet végéig tartó szerelem, meg a gyerek se utolsó ám... :))))

2019. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

5 éve járok egyetemre, egy bulin nem voltam. Szerintem kicsit általánosítás, amit írsz.

Én inkább a pénz hiányt és a keveset fizető diákmunkákat látom. Jobban örülnék, ha már lenne diplomám.

2019. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
fiatalságukra igen. A buli, meg a pia sosem érdekelt.
2019. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Annyira sokat tanultam, hogy csak a rosszullét jön rám, amikor visszagondolok az egyetemi éveimre. Pedig eljártam néha szórakozni, de az semmi volt a tanuláshoz képest. Inkább dolgozom.
2019. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Voltam én is egyetemista, de nem akarok örökre az lenni :D
2019. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!