Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért nem fogadja el, hogy 30 évesen már nem fiatal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/239 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm válaszod (8-as vagyok).


Csak szerettem volna tudni, miért kérdezted. Mert nagyon érződik, hogy kivagy. Sajnálom.

De ha irigykedsz azokra, akik nálad idősebben boldogan (vagy fiatalosabban) élnek, attól neked nem lesz jobb. Próbálj nyitni, új kapcsolatot keresni. Ha nem vagy egészséges, akkor tegyél érte, ahogy csak tudsz. Kérd ki orvos tanácsát ill. nem tudom, pontosan mi van veled.

Kívánom, hogy ne kelljen a kor múlása miatt feszülnöd, tudj boldog lenni attól függetlenül, hogy másokkal mi van. Pl. hogy ők fiatalnak érzik-e magukat. Hidd el, nem lesz jobb, ha valaki a kérdésed kapcsán azt mondja: hű de öreg vagyok, sírjunk együtt.

2022. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/239 anonim ***** válasza:
89%
Én most, 31 évesen érzem magam a csúcson. Mindig is törekedtem egészségesen élni, pár éve fizikai munkát végzek, de mostanra érzem úgy, hogy sokkal jobban bírom, mint 2-3 éve, nagyobbak az izmaim, mint valaha, a külsőm alapján 25-nél többnek nem mondanak. Eddig nem voltam népszerű, most élem úgymond a virágkoromat, sok férfi keresi a kegyeimet, holott a húszas éveimben szürke egérke voltam. Anyagilag, karrier én, egzisztenciálisan is csúcson vagyok bármi eddigihez képest. Igen, tisztában vagyok az öregedéssel, igen, lehet, hogy a B oldal forog már, ezt nem tudhatom, de ha semmi nem jön közbe, szerintem még úgy 10 évig élvezhetem legalább azt a szépséget és erőt, amit eddig nem. Igen, talán 25 éves koromra elérhettem volna ezt, de most nem fogok zokogva a kardomba dőlni és sajnálni magam, hogy 31 vagyok, és van egy hajszálnyi ránc a szemem sarkában. :D (a vidámság kortalan).
2022. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/239 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem senkire.


Ki kellene mondania az embereknek, hogy 30 felett nem fiatalok és nem olyan a szervezetük működése. Pont.

2022. febr. 13. 18:40
 14/239 A kérdező kommentje:

14


Az alkalmankénti ivással semmi baj, a többi pipa nálam.


Ettől még 29 évesen nem vagyok fiatal.

2022. febr. 13. 18:44
 15/239 anonim ***** válasza:
91%

Iszonyúan megkeseredett, negatív, nagyon is irigy ember lehetsz.

Miért akarod, hogy mások is olyan pocsékul legyenek, mint te?


A depózás egy állapot, de ha valaki kimondottan másokat akar letörni, az nagyon gáz...


Tanulhatnál az olyanoktól, mint amilyen a 12-es válaszoló.

De még a jótanácsokat sem fogadod el. Hát akkor savanyodjál meg otthon, keress hozzád hasonló mérgező embereket. Szia!

2022. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/239 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megkeseredett a tudattól, hogy középkorú vagyok.
2022. febr. 13. 18:58
 17/239 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem törlik, az én válaszm meg igen..... magyarok fejjj
2022. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/239 anonim ***** válasza:
89%
36 vagyok, teljesen fiatalos és egészséges. Nem túlzok, nincsenek ráncaim még a szemem sarkában sem (ez egyrészt genetika, másrészt soha nem cigiztem, nagyon ritkán ittam, éjszakáztam). Nem napozok több mint 10 éve. Sportolok és erősnek érzem magam. Nem okoz gondot, ha fel kell menni a hatodikra. Tehát mit is kellene kimondanom vagy beismernem saját magamnak? Hogy megöregedtem? Én nem ezt érzem. Sajnálom, hogy nem jól alakulnak a dolgaid, de ez sok mindenkire nem igaz. Főleg a mai világban, ahol sokak nem a szalag mellett állnak 16 órában és az egészséges életmód is sokkal elérhetőbb, mint korábban bármikor.
2022. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/239 A kérdező kommentje:

Nem a szalag mellett állnak, hanem a gép mellett dolgoznak és tanulnak 16 órában.


Amúgy senki se mondta, hogy megöregedtél, de KÖZÉPKORÚ VAGY és a tested hanyatlik, még lassan, de hanyatlik. Ez a tény. Pont.

2022. febr. 13. 19:06
 20/239 anonim ***** válasza:
67%

Ő egy keserű autista csaj, aki mindenkit le akar magával húzni, nyavajog az egészsége miatt, de tábla csokikat tol be naponta.


Nem érdemes szóra méltatni. Tipikus magyar, ő szarul érzi magát, akkor más se merje jól érezni magát.

2022. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!