Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért nem fogadja el, hogy 30 évesen már nem fiatal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/239 anonim ***** válasza:
91%

Legyen neked igazad, középkorú roncs vagyok 30 évesen 😄

De most ettől változik valami?

Miért kell nekem azt gondolnom amit neked?

És mi fog tőle változni?

Az én életem jelenleg igyis úgyis jó, pörgök, edzek, bulizok, kirándulok.

A te vagy az én életemben változik bármi is ha ebben egyetértek veled?

Ha neked ettől megnyugszik a lelked akkor legyen neked igazad persze 🤣

2022. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/239 A kérdező kommentje:

Nekem például volt egy ilyen időszakom, igen. DE MINDENKINEK VANNAK DIÉTAHIBÁI!!


Remélem, te sohasem eszel búzafinomlisztes terméket, heti 1-nél többször nem eszel olyan húst, ami nem hal, heti szinten eszel viszont halat, ebédre a köret valami rostos dolog, napi 3-4-5-ször van zöldség-gyümölcs, nem cukrozod a teát, nem cukrozod a kávét, nassolás csak magvak, gyümölcsök, szomjoltás csak mentes víz vagy natúr tea, megvan a 8 óra alvás és az is a saját bioritmusod szerint, heti minimum 3 óra sport (ami nem séta) vagy ennél több. Amíg valamelyikre is 'nem' a válasz, addig senkit se szólhatsz le, ha van is diétahibája.


Ugyanakkor bármilyen egészséges életmódot élsz, 30 évesen középkorú vagy.

2022. febr. 13. 19:16
 23/239 A kérdező kommentje:

31



Egy középkorú miért lenne roncs?

2022. febr. 13. 19:16
 24/239 A kérdező kommentje:
Én állok természetesen a középkorúvá váláshoz, én fogom fel mindenféle probléma nélkül, hogy az lettem....
2022. febr. 13. 19:21
 25/239 anonim ***** válasza:
19%

Hát én szerintem is 25 körül van az ember a csúcson, és ott van kb 30-ig aztán jön a zuhanás.

Én pl most 37 vagyok, és 18 éves korom óta iszok, és drogozok. Már így is többször hajszál híján meghaltam, szóval lelkileg már felkészültem a halálra, és várható hogy még max jó ha 5 évem vissza van. Viszont a sok-sok szintetikus drog is inkább belül cseszett szét. Néha begörcsöl a kezem, és pl nem tudok fogni, a szívem is eléggé odavan stb. A lényeg hogy pár napja a gimis csajok azt mondták megtippelik mennyi vagyok, és 30-at mondtak. Szóval kívülről nem látszik semmi, de belülről rohadok szét mint az alma. Kb ezt érzem. Leszokni már nem akarok, és nincs is kiért. Volt egy párkapcsolatom, és fél év az életemben amikor a szerek nélkül is boldog tudtam lenni. Közel a 40-hez azonban egyre rosszabb lesz minden. Ha verekedésbe kerülök, és elvernek már nem úgy gyógyul a test mint régen. Jönnek elő az ízületi panaszok, becsípődések, nyakfájdalmak, miközben mindenhol recseg ropog az ember csontja. Lényegében még örülhetek is neki hogy a drogok, és a piálás végez velem, mert nagyon gáz lehet mondjuk 50 után. Viszont én is ezt látom a környezetemben. Van pár haverom akivel egyidősek vagyunk, és pont nemrég beszéltünk erről. Valahogy ők még nincsenek kibékülve a halál gondolatával...

2022. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/239 anonim ***** válasza:
88%
#22: úgy beszélsz ezekről, mint amiket el kell viselni. Nekem a barna kenyér/tészta finomabb, mint a fehér. Sokkal szívesebben eszek párolt zöldséget, mint sült krumplit. Mekis kaját kényszerből eszek, ha nem tudok máshol enni és hiányérzetem van, ha ezt kell ennem ebédre. Sportolni meg nem azért szoktam, hogy jól nézzek ki, hanem mert igényem van rá 10 óra irodában való ücsörgés után. Ez tény. Pont.
2022. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/239 A kérdező kommentje:

26


Nekem meg a rizs és a fehér kenyér a finom. A sült krumplit mondjuk meg se bírom enni.


Ehhez képest megeszem a rozsos kenyeret és a bulgurt vagy párolt zöldséget.


Ettől még el kell fogadnunk hiszti nélkül, hogy középkorúak vagyunk.

2022. febr. 13. 19:29
 28/239 anonim ***** válasza:
87%

Mégsem agyal ezen senki és pláne nem ír ki kérdést erről.... szóval mégiscsak téged zavar ez a középkorú téma...

Az életben szóba sem kerül ilyesmi soha....nem is értem ki és miért gondolkodik ilyesmin egyáltalán

Nem mindenki azt gondol amit akar?

2022. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/239 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ismerősi körben szóba szokott, legutóbb 2 napja kocsmában két 30-as csoporttársam beszélt róla, hogy már nem olyan az életük és nem úgy működik a testük.


Itt egy kérdés van, amiben egy 32 évest mindenképp fiatalnak akarnak tartani.



Oda írtam egy listát is:


30 felett a szervezet nem fiatal.



- Azokat a sportokat, amelyeknél nyersen a fizikai erő számít, abba szokták hagyni 30 körül, a csúcson pedig 24 körül vannak.


- Kevésbé bírja az ember az alkoholt és ha ivott, sokkal gyakrabban, kellemetlenebbül lesz másnapos.


- Már nem lesz több új izomrostod, csak a meglevők méretét tudod növelni.


- Lehet, hogy most kezdtél sportolni, és ezért magadhoz képest fejlődsz, de sohasem éred el azt, amit 24 éves korodban elértél volna.


- A szívedben se fognak már igazán elindulni a kedvező változások a sport hatására, amik korábban elindultak volna.


- Esetleges műtét után nehezebben regenerálódsz.


- A koleszterinszinted növekszik.


- A súlyodat nehezebben tudod tartani.


- Ha teleszed magad, kellemetlenebbül fogod érezni magad, mint huszonévesen.


- Megjelennek a ráncok, nem olyan lesz a bőröd, nem lesz többé olyan dús a hajad, mint huszonévesen.


- Fájni fog itt-ott. Harmincasoknak szokott!!!

2022. febr. 13. 19:32
 30/239 anonim ***** válasza:
100%
Régen a dél Amerikai dzsungelekben egyébként a 30-as volt az öreg. Az ott élő törzsekben nagyon ritka volt akinek sikerült elérni a 40-et. Szóval nézőpont kérdése. Ott a 30 kb annyinak számított mint nálunk most a 60.
2022. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!