Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt minden férfi?

Miért csinálja ezt minden férfi?

Figyelt kérdés
Több ilyen körülöttem élő kapcsolatnak vagyok szemtanúja. A férfi mindent megkap, főzés, mosás, takarítás, napi szex, közös programok családdal, barátokkal és még a munkában is sikeres. Mindezek ellenére nem nem becsülik meg párjukat. Megcsalják úgy, hogy közben otthon ennek semmi jelét nem mutatják, elkényeztetik, szeretik otthon a párjukat.

2022. febr. 13. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Olyan jó neked, hogy MINDEN férfit ismersz...
2022. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy idő után a jó is unalmassá tud válni. És attól függetlenül, hogy kifelé ideálisnak tűnik egy kapcsolat, még nem biztos, hogy a 4 fal között is az.
2022. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy azért, mert a nő túlságosan kiszolgálja, érzi, hogy bármit megtehet. Na, meg miért tűri a nő? Azzal lehet megtenni, aki hagyja.
2022. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nő konkrétan mindent a segge alá tol és kiszolgálja.
2022. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Csak.
2022. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Sosem csalnám meg a feleségem, kamaszkorom óta ő szerelmem. Igaz én nem kapok meg mindent otthon, igaz nem is várom el. A család közös projekt, így én is kiveszem a részem a házimunkákból és a gyerekkel kapcsolatos teendőkből. Majdnem azt írtam, hogy besegítek, de ez így úgy tűnne, mintha szívességet tennék, pedig nem így van.
2022. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Mert férfiak. Nem szeretik, ha szeretve vannak, a dráma meg az idióta csajok kellenek nekik.
2022. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Hol van ilyen nő?

#8 én szeretem, ha szeretve vagyok.

Kérdező!

A kérdést úgyis fellehet tenni, hogy a nő miért csalja meg a férjét, amikor az dolgozik, nem iszik, kiveszi a részét a házimunkából, stb. Mégis lelép.

2022. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
En tobb ilyen csajrol tudok mint csavorol 😀
2022. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

Mert nincsenek eléggé lefárasztva.Sokszor nemet kell nekik mondani és ki kell dolgoztatni a belüket.Akkor tudnak viselkedni.Nem szabad őket kiszolgálni és kedveskedni nekik, mert azt nem értékelik, el unják magukat.A közhiedelmekkel ellentétben a férfiak akkor igazán boldogok, ha kihívásokkal kell küdzeniük, dolgozniuk kell és feladatokat kell megoldaniuk.

Ugyanúgy a rossz kutyák is szétszedik a házat, ha nincsenek kellőképpen lefárasztva.Ők is a munkát és a szabályokat szeretik, attól boldogok.

2022. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!