Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha "félek" a...

Mit tehetnék, ha "félek" a rokonoknál WC-re menni?

Figyelt kérdés

Nem egy szégyenlős kamasz vagyok, hanem egy felnőtt nő. Ezt a hétvégét a távoli rokonaimnál töltöttem, amikor is nagy dolgom lett volna, de nem mertem elmenni, mert közel vagy a fürdőszoba a nappalihoz ahol mindenki összegyűlt. Mindenki megtudta volna, hogy nem csak pisiltem... Félek, hogy mit gondolnának rólam ezután.

Nem csak a saját rokonaimnál vagyok így ezzel, hanem a párom szüleinél is.

Másnak is van ilyen problémája?


2022. febr. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
77%
XD Huh, megtudják, hogy van végbeled is, micsoda titok!
2022. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
48%
Ez súlyos pszichés probléma.
2022. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
95%

Szikár tények:


1. Senki nem fog rád furán nézni, miután kijössz a fürdőszobából. Nem fognak vihorászni, kínos arcokat vágni. Nem fognak összesúgni a hátad mögött.


2. Ebből csak te csinálsz problémát, őket abszolút nem érdekli. Mindenki magával van elfoglalva


3. Kijössz, látják hogy kijöttél és el is felejtik az egészet. Mert senkit nem érdekel.


4. Nem fog megváltozni rólad a véleményük, csak azért, mert te is szoktál wc-re járni.


5. Eddig sem hitték azt, hogy robot vagy vagy valami misztikum, ahogy tudják hogy eszel, iszol, alszol, úgy azon sem lepődnek meg, hogy nagy wc-zel.

2022. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
40%

"Ebből csak te csinálsz problémát,"

Ezért közöltem, hogy ez súlyos pszichés probléma.

2022. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
37%

Figyi ha visszatartod a szart, annak káros következményei vannak, mint annak, ha épp levegő is távozik hátul a szarral együtt. Maximum kacagnak egyet, és pár nap alatt elfelejtik, na de ha tartogatod a kakát, akkor emlékezetes lesz ha netalántán mentőt is kell emiatt hívni hozzád.


Ne tartogasd. Ha a kaka ki akar jönni, akkor engedd el. Wc-n vagy, ha meg egyéb emésztéssel kapcsolatos betegséged van, akkor ha nem tudják beszéld meg velük, hogy marha kellemetlen neked de nem tudsz mit csinálni.


Vegyél példát Sandra Bulock-ról, huh mi is volt a címe a filmnek?


Hugh Grant volt a főnöke és még abban is tanácsot kért, hogy melyik borítékot válassza, Sandra Bullock íz alapján döntötte el. Amugy ugyvédet játszott, és muemlékvédelmi épületeket mentett szabadidejében, képes volt sztrájkolni is azért. Igy fedezte fel Hugh Grant.


Szóval egyszer rájött a hasmars, és egy ismeretlen emberek lakókocsijába vitte Hugh, és ott mindenki mellett kellett kiengedni a hasmenését, aminek enyhén szólva orkán hangja volt.


Shrek is megmondta, jobb kint mint bent, a wc meg azért van.

2022. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
76%
Megértelek, szar lehet, hogy olyan rokonaid vannak, akik nem járnak wc-re nagydolgot végezni... :D
2022. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
83%
És miből tudnák meg? Olyan sokáig tart vagy olyan hangos?
2022. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
69%

Én sem tudtam soha pl páromnál nagy dolgozni. Egyedül itthon tudok és anyumnál vagy ha szállodában/hotelben vagyok. Ha nagyon rám jönne is csak úgy tudnék, ha lenne zár a wc ajtón.

Lehet súlyos pszichés probléma, nem tudom... Az biztos, hogy kiskoromba kellett emiatt pszichológushoz venni, mert egyszerűen féltem nagy wc-ézni. Volt már rémálmom is erről a témáról.


Na de rövidre foglalva: szerencsére 3-4 naponta szokott rámjönni, így ritkán vagyok bajban emiatt. (Örökölhettem, mert anyum is 3-4 naponta jár wcre, doki szerint nincs baj, ha nekem ez a normális.)

2022. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
82%

Jaj ugyanmár. Senki nem.járt olyan helyen, ahol egy kis régi vékony ajtócska választotta el egy idegenebb társaságtól?

Kellemetlen tud lenni. Én pl idegen helyen el se tudok menni x napig, akkor se ha egy órát trónolok, nem tudok kakilni.

Amúgy én úgy oldottam meg, hogy wcpapírt teszek a fenekemhez, és akkor nem pukizok hangosat, meg a wcbe is bedobok kb 4 kocka papírt, és akkor nem hallatszik a potyogtatás.

Bár nekem a nagy trükköm, hogy hajnalban megyek nagywczni, amikor mindenki alszik.

2022. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
93%
minden embernek köll mennie kakszizni, ez természetes, ez normális, ezen nem szabad senkinek sem csodálkozni, így rajtad sem csodálkozhatnának olyan túl nagyot.
2022. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!