Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha "félek" a...

Mit tehetnék, ha "félek" a rokonoknál WC-re menni?

Figyelt kérdés

Nem egy szégyenlős kamasz vagyok, hanem egy felnőtt nő. Ezt a hétvégét a távoli rokonaimnál töltöttem, amikor is nagy dolgom lett volna, de nem mertem elmenni, mert közel vagy a fürdőszoba a nappalihoz ahol mindenki összegyűlt. Mindenki megtudta volna, hogy nem csak pisiltem... Félek, hogy mit gondolnának rólam ezután.

Nem csak a saját rokonaimnál vagyok így ezzel, hanem a párom szüleinél is.

Másnak is van ilyen problémája?


2022. febr. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
25%

27. Megtudják?? És akkor mi lesz?


Szerinted a többiek nem kakálnak, csak te?? 😂😂😂

2022. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
80%
Mit vársz a sírva röhögő fejektől? Nem leszel se nyomatékosabb, se igazad nem lesz tőle. Nem is illik ide
2022. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
30%

30. De hogy jön ez ide?? Elmegy a wcre és elintezi a dolgát. ERRE szolgal a wc minden lakasban, minden munkahelyen...


Anyam... micsoda pszichés bajok vannsk itt...

2022. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
77%

Na, most meg tanulhatok meg asztalnál f.ngani. Pedig még csak böfögni sem szoktam. Le a gátlásokkal!

Ezen az alapon az is szorongás, ha mindenki úgy csinál, hogy nem hallja ha valaki a wc-n rotyogtat. Míg egy kisgyerek oda nem kiabál.

Nyugodt lehetsz, kérdező, rengeteg ember van ezzel így, mi pl. direkt a nappalitól távol raktuk a vendég wc-t, hadd tegye mindenki nyugodtan a dolgát. Nem is tudom, talán kapcsolj zenét a telódon míg bent vagy, hátha segít valamit.

2022. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
32%

22-es mi zavarjon ezen? Hm?

A szervezet megemesztette a taplalekot es a salaknak ki kell jonnie mert ha bent marad abbol csak egeszsegugyi problemai lesznek az embernek. A kisbaba nem szorong ezen. A Wc az a hely ahova elvonulhatsz. Egy intelligens ember nem fog kikacagni ha a salak mellett levego is jon hatulrol. A csuklos buszt erdekes mod senki nem kacagja ki. Aki meg kikacag az bunko. Nem az orra ala csinaltad direkt hanem elvonulva a wc-n. Nem tehetsz rola. Van hogy zavarja az embert, mert mi van ha mas is var a wc-re, de elobb utobb megtanulja az ember hogy ne okozzon ez problemat. Szebben fogalmaztam most szar helyett salakot irtam. De kodolva lehet azt is mondani hogy kiengedem a szarvasokat. Na pontozzatok le ujra. ☺

2022. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
0%

Le kell húzni rotyogtatás előtt... már aki nem tanulta meg gyerekkorában a halk szellentest a wcben.

Finoman szethúzod a farpofakat és hangtalanul tavozik a szél.

2022. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem lehet megérteni, hogy ez igenis kezelendő frusztráció?:D
2022. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
84%

Kapcsolj be valami zenet a wc-n es akkor nem hallja senki.


Nekem levegovel volt gondom egyszer a jó baratnom aki szobatarsam volt koliba ott konyorgott mar hogy engedjem ki aztan en elvonultam es nagy nehezen sikerult. De azt sem tudom hogy tudtam bent tartani.

2022. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
21%
37. Mert nekik az a normális hogy abnormálisan szoronganak.☹
2022. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
66%
37, mint ahogy a más vélemény elfogadni nem tudása, sőt az abba történő beleokoskodás is. :)
2022. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!