Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki esetleg ilyen helyzetben...

Aki esetleg ilyen helyzetben volt/van mint én, hogyan döntöttetek/fogtok dönteni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, érettségi előtt. Eddig minden szép és jó. Viszont nem tudom hova tovább ezután. Az már biztos hogy szakmai irány lesz, viszont azon belül egyszerűen ötlem sincs. Sajnos olyan ember vagyok akit nem érdekel egyáltalán semmi, hobbijaim az edzésen kívül nincsenek. Eddig gyakorlatilag fizetés alapján néztem szakmákat. De mindenhol azt hallom, hogy ha valami nem érdekel akkor ne kezdj bele. Szóval most a sötétben tapogatózok és már lassan a megőrülés szélén állok emiatt. Olyan erőltettnek érzem ezt az egészet, de nem tudok mit tenni, kezdenem kell valamit magammal. Csak itt a legnagyobb probléma a nem akarás.
2022. febr. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el hogy mi érdekel, valami biztos van, amit szeretsz csinálni, vagy szeretnél, csak még nem volt rá lehetőséged.
2022. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azonnal elkezdened. Nem dől össze a világ, ha 1-2 év múlva kezdesz el szakmát tanulni. Addig próbálj ki pár munkát, hátha megtetszik valami, vagy segít a döntésben.
2022. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
menj el droidnak egy gyárba/multihoz sor mellé. Egyből megjön a kedved tanulni és kitalálod mi érdekel.
2022. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a sportolás érdekel legyél Wellness instruktor vagy személyi edző. Van ilyen nappali képzés (szakmajegyzék).
2022. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!