Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt érzem nincs tovább,...

Azt érzem nincs tovább, tényleg így van?

Figyelt kérdés
Nem halad az életem semerre, mintha ugyanaz a dolog történne meg többször velem, már teljesen elment az életkedvem. 5 éve kezdtem el egy egyetemi képzést(ami 3 éves lenne), kétszer újra kellett iratkozzak(egészségügyi okok és munkahely) magát, amit tanulunk tetszik, bár nem olyan hardcore módon, ahogy azt belénk próbálják erőszakolni.Most lennék végzős, de ebben a félévben többet nem jártam, mint jártam, úgy érzem képtelen vagyok bemenni órákra, annyira stresszes vagyok, tönkre teszem az egész életem. Minden nap úgy kelek fel, hogy talán ez lesz az utolsó, nem bírom már. Gyűlölöm magam, amiért nem vagyok képes megbírkózni a félelmeimmel és azért mert saját magamat akadályozom. Fáj látni, hogy akikkel kezdtem ők már a mestert fejezik be, én meg még mindig itt szerencsétlenkedek, utálom az egészet. Nem tudok bízni magamban, csak egy csalódás vagyok. Érzem, hogy ez való nekem, mégsem értem miért ennyire nehéz. Gyűlölöm magam, egy csalódás vagyok. Mi értelme így élni? 25/L

#úgyérzemnincsremény
2022. febr. 20. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már a gimit is elcsesztem, mert drogozni kezdem, így egy sima szakmám lett (igazából 3 is) de az összeset utálom. Szerintem nem vagy csalódás..viszont harcolni kéne hogy ne legyél egy ilyen senki mint én (nem is kéne sokat :d)..valami gyengébb nyugtató nem ártana, lehet csak depressziós vagy, nem kell feladni azért csak ha már tényleg úgy vagy vele hogy csak teher az egész...sokat kéne barátkozz, bulizz, aztán tanulni mint a gép. Tudom én könnyen mondom, de menj el egy orvoshoz talán segít.
2022. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Mozdulj ki egy kicsit,menny el és kapcsolódj ki a családoddal, egyedül vagy akár gyere el velem. 🙂

Keress egy pszichológust végső esetben ha úgy érzed,de ha van megbízható családtagod mond el neki ezeket a dolgokat, beszélj az érzéseidről és végre zárd le a múlata végleg.

Kezdj szép lassan új életet.

Mindig egy dologra koncentrálj,ha tanulni kell akkor tanulj, ha be kell menni akkor be kell menni, ha szükséged van a pihenésre akkor pihenj.

Teljesen felesleges magadat stresszelni a múlton,most a jelenre koncentrálj és ha az már szépen megy jöhet a jövő.

Hajrá.

2022. febr. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!