Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentkeznétek erre a programr...

Jelentkeznétek erre a programra (nyári munka Amerikában)?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó, a Campleaders programra, amire most van ösztöndíj támogatás. Sosem voltam még Amerikában és nem is látok rá sok esélyt, hogy más módon eljuthatnék. Mindig vonzott Amerika vagy egyáltalán külföld, szerettem volna külföldön tanulni stb., de sosem volt rá pénzem és a közeljövőben biztosan nem is lesz. Viszont ez egy jó lehetőségnek tűnik, így.

Viszont eddig mindenki megpróbált róla lebeszélni, mert hülyeség, kuli munka, egy táborban kell rohadni egész nyáron, minek mennél ki dolgozni, nem sok idő maradna utazni stb. és ez elbizonytalanít. Más programom nincsen a nyárra, szóval ha itthon maradnék, akkor kb. itthon ülnék egész nyáron, esetleg diákmunkáznék vagy nyelvet tanulnék, de semmi egyéb.


2022. febr. 27. 18:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valamint szerintem egész világosan leírják, hogy dolgozni kell, nem nyaralni mész. Nekem ezzel nincsen bajom.
2022. márc. 1. 14:46
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj ha te már eldöntötted hogy kimész rabszolgának 0-24 kulimunkát csinálni, akkor minek kérded.
2022. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam rá, hogy kinek mi a véleménye vagy esetleg tapasztalata. Azzal sincsen baj, ha valaki szerint nem jó ötlet stb. Nekem egyedül az nem tetszik, ha valaki degradálóan beszél róla…. most ha itthon elmegy egy diák mosogatni, rakodni, pénztárba stb. az nem rabszolga munka, kuli munka stb.? Dehogynem. A diákmunkák 90%-a pedig ez a kategória, nekem ez nem derogál, hogy ilyen munkát végezzek és nincs is lehetőség másra.
2022. márc. 2. 10:39
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
13. Ha Amerikából nem látsz semmit, akkor mi értelme van? Ne legyél már ennyire ostoba.
2022. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért szerintem nem általános dolog az, hogy a kiutazók semmit nem látnak Amerikából. Nyilván nem tudod körbeutazni, de arra egy élet nem lenne elég. Voltam több tájékoztatón és a facebook csoportot is figyelem, azért a legtöbben arról számolnak be, hogy a tábor közben is volt egy-kéz szabadnapjuk mikor a környéken körül tudtak nézni, illetve a táborok végeztével is maradt idejük utazni. Lehet, hogy csak néhány nap vagy egy hét, de az is valami. Illetve a táborról is sok pozitív véleményt olvastam, nekem szimpatikusnak tűnik.
2022. márc. 2. 11:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A kint kapott fizu kb arra, elég, hogy a, tábor után még kb 10 napot kint tölts. Azért szerintem sok mindent meg lehet nézni,szervezés kérdése az, egész.
2022. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!