Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más gondolatai is a háború...

Más gondolatai is a háború körül forognak?

Figyelt kérdés
Nem tudom kikapcsolni az agyam, nem tudok a feladataimra koncentrálni, kezdek félni, hogy mi lesz ennek a végkimenetele. Nem tudom felfogni, hogy lehetséges ez, felfoghatatlan. Ti hogy bírkóztok meg evvel?

2022. febr. 28. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Gratulalol, hogy ebbe a haboruba is sikerult belekeverni az oltasellenes agymenest
2022. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
gratulálok, hogy kötözködni jársz fel attól tény ami tény: mindig riasztgatja valamivel ez a csürhe az embereket, és ha új dolog van műsoron, az előző valahogy eltűnik...
2022. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Remelem szeretitek a fallout jatekokat. En mar hallom a zenet..😀


"I Don't Want to Set the World on Fire"

2022. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Shaddark ***** válasza:
86%

"Utolsónál a pont: ami az oltást illeti, érdekes dolgokat tapasztalok a kollégáimnál. az oltottakból van aki már harmadjára kapja el azt a szart, oltatlan meg egy se dőlt ki. Akkor most mi a fene is van?"


Nálunk 4 kollegina kapta el, ők nem voltak oltottak.

A telephelyeken 5 kolléga, ők sem voltak oltottak. Az oltottakból egyetlen egy sem.

Unokaöcsém, ő sem volt oltott.

3 kolleginának a férje kapta el (őket nem tudom oltották-e vagy nem) - ők nem, ők oltottak voltak.

Olyannak még nem találkoztam aki többször is elkapta volna.

Szóval szerintem ez környezet függő, én teljesen mást tapasztalok mint te.

2022. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem és nem agyalok előre olyan dolgokon, amik még meg sem történtek. Nem vagyok hajlandó rettegésben élni és ezáltal a saját életemet megkeseríteni.
2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben igen.
2022. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!