Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig is ilyen volt a világ,...

Mindig is ilyen volt a világ, vagy ez csak az én korosztályom szerencsés helyzete?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Amióta úgymond elkezdtem "felnőtt életet élni", vagy legalábbis elindultam a felé, azóta folyamatosan van valami 🌳szság a világban.

Először ott a koronavírus, most itt van a szomszédban a háború, sohanemlátott mértékű az infláció, minden qurvadrága. Konkrétan fele annyit ér a fizetésem, mint 2 évvel ezelőtt.

Ez a normális, hogy mindig van valami, ami miatt lehet aggódni? Ez lenne a felnőtt élet?

Oké, tudom hogy mindig lesznek kisebb- nagyobb problémái az embernek, de az normális, hogy mindig van valami, az egész világon gondot okozó dolog?

Régen is voltak ilyesmi dolgok, csak én nem vettem észre mert még a homokozóban játszottam és ettem a homokot?



#élet #Mindig van valami #Koronavírus, ami hétfőtől már nem fertőz #Háború, ami az ártatlan átlagember életét keseríti meg #🌳szkivan má', de tényleg
2022. márc. 10. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#10

Na pont ez az.

Annyi támogatás, de csak aki be tudja vállalni, vagy szeretné, a többi meg még jobban ellehetetlenül pont ezek miatt.

Szerintem lassan már a legtöbb embernek van olyan ismerőse aki felveszi ezeket, de csak mert ez az egyetlen esélye a házra és az kell, minden más le van szarva.

Te meg aki nem akarja a semmire felvenni, de kéne a ház...

2022. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#2


Így van, az elmúlt 77 éves időszak, vagy ahogy a történészek szokták néha emlegetni, a "Pax Americana", a világtörténelemben a legkivételesebb, legstabilabb kornak számít.

Éppen ezért nem vagyok túl optimista a jövőt illetően, nem úgy néz ki, mintha fennmaradna ez a világrend.

Akit esetleg érdekel, hogy miért van ez így, annak javaslom youtubeon a "Whatifalthist" csatornát. (angol nyelvű)


21F

2022. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!