Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő követett hazáig, mert...

Egy nő követett hazáig, mert “beszóltam” neki?

Figyelt kérdés

Ma mentem a barátomhoz, és a hozza vezető úton van egy zebra, ahol egyszerre vált a gyalogosoknak és a kanyarodó autóknak. Nos a hölgy, elég nagy sebességgel érkezett és éppen előttem állt meg, erre én ránéztem és megjegyeztem, hogy “ez egy zebra”.

Kb 100 méter múlva azt vettem észre hogy valaki üvölt rám hátulról, hogy itt így kell megállni és mit képzelek magamról. Annyira sokkolt q dolog, hogy hirtelen azt se tudtam, hogy fiú vagyok vagy lány. Aztán elmentem onnan, tovább a barátom háza felé. Hátranéztem és észrevettem hogy nézegeti, hogy merre megyek, és követett is.

Mivel kb már a barátomnál lakom, így nagyon felek, hogy tudni fogja hogy a környéken lakom. Mit tud csinálni?

Tudom nem kellett volna neki megjegyeznem, de nagyon megijedtem és egy közeli rokonom már ütötte el autó.



2022. márc. 18. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát öcsém!

Ha neked ennyitől tele a gatyó, akkor maradj max a számítógépes játékoknál, mert a való életben ettől ezerszer komolyabb szituk is vannak.

2022. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nincs ezen mit parázni.
2022. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy nehogy megtudja hol lakunk, és megverjen a családjával. Vagy kárt tegyen az autómban.
2022. márc. 18. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
paranoia.... Holnapra arra se fog emlékezni, hogy látott téged...
2022. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5: Remek! :)
2022. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Ha ennyiért követett meg beszólt, nem te vagy az első, akivel emberkedett, úgyhogy biztosan nem jegyez meg.
2022. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Majd a barátod megvéd, vagy ő is ennyire beszari?
2022. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Hordj magaddal egy gázspray-t és egy 20-25 centis acélcsövet. Ha közel jön, lefújod, aztán párszor fejbe vágod a csővel. Többet se fog keménykedni.
2022. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!