Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megakarnak verni és rendőrt...

Ha megakarnak verni és rendőrt hívok utána mi a teendőm?

Figyelt kérdés

A munkámból adódóan egyre több személyt haragítok magamköré aminek eredményeképp bármikor megeshet hogy megtámadhatnak az utcán.

Azt nem szeretném elmondani mi a munkám csak annyit hogy közfeladatot ellátó személy vagyok.

Nos, ha engem megakarnak verni és én azonnal rendőrt hívok míg az elkövető ott van, addig mit tudok tenni? Mit tudok tenni ha nem hagyja abba? Mit tudok tenni hogy ne menjen el a helyszínről?

Mi történne ilyen esetben?

Elnézést ha érthetetlenre sikeredett.



2022. márc. 23. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint verekedés.... :)


Milyen környezet az, ahol ilyen módszerrel kommunikálnak veled?

Konkrétan milyen közfeladatot látsz el? Tanár? Buszsofőr? ORvos? Vagy mi?

2022. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy parkolóőr. Gondold végig: Hívod a rendőrt, mire kiér téged már nagyon megvertek, 2-3 perc nagyon sok mindenre elég. A rendőrnek nagyon jó esetben kell 5-10 perc. Mifelénk volt egy verekedés, a rendőr alig 45 perc alatt ért ki, azonnal eljárást indított, no nem a randalírozók ellen.
2022. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy az ilyen helyszínen soha senki járókelő nem fordul elő, valami eldugott hely, ahol háborítatlanul bántalmazhatnának téged.


Túlgondolod a sztorit szerintem.

2022. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Gázspré, attól megnyugszik
2022. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Roma gyerekekkel és felnőttekkel foglalkozom, és a környék is ilyen.

És ja, parkolóőr szerűség vagyok :D

Én nem félek egyébként tölük, csak hát mégse lenne kellemes ha az egész pereputty jön.

Ha netán egyedül lenne az illető akkor a rendőr megérkezéséig visszatarthatom?

2022. márc. 23. 13:02
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Visszatarthatod. A rendőrség kiérkeztéig. Ez állampolgári jog.
2022. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Shaddark ***** válasza:

Jah, a tanár csóka azért jár most bíróságra mert joga volt vissza tartani az iskola előtt cigiző diákot. Csak 2 év felfüggesztettet fog kapni kényszerítésért.


Amúgy meg nem élet szerű ez a "vissza tartás" nekem.

Ha le tudod győzni minek a rendőr, jól elvered és annyi.

Ha nem tudod akkor meg nem vissza tartani kell hanem futni nagyon gyorsan...

2022. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Mond meg mit dolgozol,mert így nehéz mondani bármit is :D

Ha iskola őr vagy,akkor gumibot gáspré..

Vagy ha ilyen portás vagy,akkor kicsit illegálisan,de tarthatol rambo késtől kezdve bézbót ütöig mindent kivéve lőfegvert(ami tényleg tudna embert ölni/nyomorítani)

Amúgy attól függöen tarthatol egy kis flipperes bicskát,meg jó kis dezodort és ha b...ogatnak akkor nyugodtan fenyísd be egy kicsit..

Amúgy 3 ember ellen nem sokat érsz :D

2022. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Shaddark ***** válasza:
86%

Jah, meg ugye abból indulunk ki hogy neki, a "rendes srácnak" van gázspray meg bicska meg baseball ütő...

Miből gondolja bárki is, hogy a "rosszfiúk" üres kézzel mennek?

Szerintem nagyobb esély van arra, hogy ami főhősünknél lesz, annak a nyolcszorosa lesz náluk...

Mert hát eleve olyan közegben élnek ahol ezek a dolgok nem számítanak extrémnek, Azon az oldalon az az extrém csóka, akinél legalább egy bokszer vagy gázpisztoly sincs :)

2022. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de téged még nem vertek meg... ha meg akarnak verni, és meg is vernek... akkor te nem hívogatsz közben rendőrt, mert meg esetleg a telefont is kicsavarjak a kezedből és azzal is fejbevernek párszor...
2022. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!