Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak véletlen találkozások?

Vannak véletlen találkozások?

Figyelt kérdés
Eleve a csaj a szomszédom pár házzal lakik mellettem. Ez így oké, hogy hebe hóba ősze futunk lent, de mennyi esély van, hogy a város másik végén is éppen pont akkor jön velem szembe, vagy megy el mellettem mikor én is? Mintha még beszéltünk volna egy találkozót annyira pontosan. Más szomszéddal se igazán futok össze annyiszor mint vele (esélytelen is lenne). Ma reggel is pont akkor indult el mikor mentem volna a dolgomra, és a város másik (kieso) részén is jön velem szembe. Ilyen tényleg van?
2022. márc. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld ki a város egyéb kintebbi részébe járj valamit találj ki. Ha ott is előfordul ez, akkor követ, ha csak egy kintebbi részen van ez akkor lehet simán a véletlen. Mittudomén nagymamáitok közel laknak, oda jár különtanárhoz, vagy ő tanít kortól függően.
2022. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt olyan hogy a legváratlanabb helyen találkoztam egy sráccal aki az utcánkban lakik.
2022. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem követhet az biztos, egy barátnőjével láttam... Csak ezek a véletlen találkozások...
2022. márc. 24. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ahogy írod, ezek véletlen találkozások. Se több, se kevesebb, nem kell belelátni semmit. Véletlen. Te fiú vagy? Tetszik neked akkor ne ez a marhaság adjon lökést, hogy sors rendezte így, stb., hanem a környékeden szólítsd meg, mond meg neki, hogy tetszel nekem és szeretnélek megismerni és hívd el valami egyszerű helyre. Ha pedig nem tetszik, akkor ne erőltesd magadra azért, mert olyan érzésed van, hogy a sors valamiért akarja.

Simán követhet, miért ne, vagy ha tetszel neki és elmondta a barátnőnek és a barátnő lakik ott, látta te szoktál ott járni, megvan a mesterterv... ha sokat lógnak a környéken akkor valószínűleg "beleszaladsz a hálóba".

2022. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!