Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én koromban egyre több...

Az én koromban egyre több ismerős vagy régi barát vásárol lakást, nekem semmi esélyem, mert örökké albérletben éltem és rossz párkapcsolatban. Más is él 35 évesen így?

Figyelt kérdés
Mindig is lakásra vágytam, szülőknél 18 éves korom óta nem lakhattam és most külföldön vagyok ,ahol szintén albérletben. Spórolós vagyok ,de lakásra az életben nem tudok összegyűjteni. Nap ,mint nap zavar, hogy ilyen szerencsétlen vagyok, hogy hiába teszek keveset félre, esélytelen a saját lakás. Egy régi barát is most vett lakást a Dunántúlon a párjával. Igaz, ő anyjával élt és gyerekével, így nem kellett albérleti díjat fizetni, azt félre tudta tenni. Öreg banyaként semmi kedvem betegesen majd éhezni meg utcára kerülni, mert nincs pénzem a lakbérre. Párom meg nem volt soha normális sajnos.
2022. ápr. 7. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

És mi akadályoz meg abban, hogy kilépj a rossz párkapcsolatból?

Oké, sopánkodni tényleg könnyebb, mint cselekedni...

2022. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Sokan külföldi munkával szedik össze a lakás vagy akár ház árát, nekik miért sikerült?
2022. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt ha annyira akarsz, hogy aludni sem hagy a dolog, akkor hitel.

Másrészt rendbe kellene tenned magadban ezeket a dolgokat. Az, hogy másnak mit dobott a gép, nem rajtad múlt.

2022. ápr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt senkivel, de pazarlás volt sok évem ilyen emberek mellett.
2022. ápr. 7. 07:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Másnak azért sikerült gyűjteni külföldi munkával, mert vagy a Tiszántúlon vették utána lakást, vagy mert ketten vették és nem egyedül és nem albérletet sem egyedül fizették.
2022. ápr. 7. 07:50
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi, nem tudlak sajnálni. Túl sok a rinya. Külföldi munkával mennyit keresel és mennyit teszel félre? A hiba benned van, hamár a külföldi fizetésből se tudsz egy lakásnyit összespórolni vagy legalább a felét egyedül.
2022. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Teszek félre, de először szezonos munkám volt ,ami közben munkanélkülire mentem. Alberletet akkor is fizetni kellett. Most is teszek félre, de keveset és akkor úgy jövök ki ,hogy 2 hétre marad 20€. Egyeful nehéz. Párban sokkal könnyebb.
2022. ápr. 7. 08:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Voltam párral ,de olyan volt ,aki mellett nehezebben ,vagyis sehogy se tudtam spórolni.
2022. ápr. 7. 08:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van? Mit dolgozol most?

Szezonmunkából nem igazán fogsz lakást vásárolni, az tuti. Ha csak nem az építőiparban dolgozol esetleg...

Hogy állsz a nyelvvel?

2022. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már majdnem másfél éve éved munkám van. Nyelv már jól megy. Most költözök innen , jobb helyre. Ezzel is pénzt adok ki ,de ott tervezek hosszú távon és talán jobbak a munkalehetőségek is és a pénz is.
2022. ápr. 7. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!