Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én koromban egyre több...

Az én koromban egyre több ismerős vagy régi barát vásárol lakást, nekem semmi esélyem, mert örökké albérletben éltem és rossz párkapcsolatban. Más is él 35 évesen így?

Figyelt kérdés
Mindig is lakásra vágytam, szülőknél 18 éves korom óta nem lakhattam és most külföldön vagyok ,ahol szintén albérletben. Spórolós vagyok ,de lakásra az életben nem tudok összegyűjteni. Nap ,mint nap zavar, hogy ilyen szerencsétlen vagyok, hogy hiába teszek keveset félre, esélytelen a saját lakás. Egy régi barát is most vett lakást a Dunántúlon a párjával. Igaz, ő anyjával élt és gyerekével, így nem kellett albérleti díjat fizetni, azt félre tudta tenni. Öreg banyaként semmi kedvem betegesen majd éhezni meg utcára kerülni, mert nincs pénzem a lakbérre. Párom meg nem volt soha normális sajnos.
2022. ápr. 7. 07:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van? Mit dolgozol most?

???????????????????????????????????????????

Anonim oldal, mi a francért nehéz leírni?

2022. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom. Itt a vegzettsegem nem ér sokat és max 30 órában alkalmaznának. Magyarországon még nem keresek annyit se vele ,hogy megéljek albérletben. Gyógyszertári asszisztens lennék..
2022. ápr. 7. 08:50
 13/16 anonim ***** válasza:

En is külföldön elek, szinten azert,hogy sajat hazat vegyek majd idövel. Erre gyüjtök. Volt egy több eves parkapcsolatom, mellette is ugyan ugy felre tudtam tenni havi par szaz eurot-mint most egyedül is.

Annyival lett volna könnyebb vele, ha egy kertes haz pl.40 millio forintba kerül, abba teszek en is 20 milliot-es ö is 20at.

Most viszont egyedül kell összeraknom 40 milliot. De en is ugy latom, mire ez sikerül... az meg jopar ev. De addigra ez a 40 m.mar 45-re növekszik, es igy tovabb.

Ördögi kör.

En is latom,hogy a barati körböl mar többen vettek otthon,magyarorszagon ingatlant. Persze a többseg hitelböl, amit majd fizet 20-30 even at is, vagy a masik veglet ,hogy szülöi segitseggel.

Engem is bosszant. Itt vagyok, több szaz km-re a csaladomtol, a barataimtol, azert, hogy sajat ingatlanra gyüjtsek, hogy legyen hova hazamennem, de kilatastalan.


Vannak akik szerint "gyere haza,itthon is meg lehet elni" De en akarhogy szamolok, es nezek allashirdeteseket, ha otthon is alberletben elnek, es fizetném az autom, a tankolast, bevasarlast, nem tudnek annyit felretenni,mint itt. Ergo meg kesöbb lenne sajat ingatlanom.

Jogos,hogy miert nem hitelt veszek fel-es azt fizetem, havonta, mint akar egy alberletdijjat... es talan majd 20-30 ev mulva a sajatomnak tudhatom.

Egyelöre nem szeretnek hitelt felvenni, es eladosodni. Barmi törtenhet velem, munkakeptelenne valhatok, vagy ne adj isten baleset er.. nem szeretnem ha ( a meg sem született) gyerekem is utanam fizetne.

2022. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi 13 be fognak esni az ingatlanárak pár éven belül, csúnyán
2022. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fiatalabb lennél, élhettünk volna együtt :D


Rosszkor születünk rossz időben :D


Én azt javaslom vegyél fel hitelt ha saját lakást szeretnél.

Más módját sajnos nem látom :(

Szülői ház nem opció?

2022. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem számíthatok senkire , semmire. Az van,amit én veszek sajat keresetből.

Úgyhogy a házról is lemondtam.

2022. jún. 17. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!