Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs értelme az...

Úgy érzem nincs értelme az életemnek, nincs miért élnem, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban jól éreztem magamat, azóta is visszavágyom a békés, nyugalmas gyerekkorba amikor nem volt semmire gondom, nem kellett megállni a helyemet a felnőtt világban, felnőttként viselkedni, dolgozni, számlákat fizetni.


Évek óta elköltöztem már otthonról, van férjem is (gyereket egyelőre még nem akarok), csinálom a mindennapokat, de nem értem minek, legszívesebben elbújnék sokszor otthon a szobámban, hogy ne kelljen a felnőtt életben helyt állni.


A munkám megyeget de nem vagyok kiemelkedő csak középszerű, ez is zavar.


Nincs célom, célunk, csak csináljuk ugyanazt nap nap után.



2018. okt. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a saját kérdésed a leírásban:


"Nincs célom, célunk, csak csináljuk ugyanazt nap nap után."


Céltalan hajósnak nem kedvez a szél.


Mit lehet tenni?


Keresni és felismerni azt, hogy mi az amit szeretnél, ami feltölt energiával, és elindulni felé.


Ehhez szükség van önismeretre.

2018. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért érzed úgy, mert azt várod, hogy értelme csak úgy legyen, pedig azt neked kell adnod neki.
2018. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor még bámultam a felnőtteket

Azt hittem, jó lesz, majd ha egyszer én is nagy leszek"

Szerintem, nincs miért aggódnod. Átlagos, középszerű életet élsz, az önálló felnőtt lét pedig többnyire ilyen. Mások meg pont erre a kiegyensúlyozott életvitelre vágynak, de még az sem jön össze.

2018. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!