Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg."


Ööö...szerintem nem gondolnak kb semmit. Összekevered a levegőnek nézéssel.

2022. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

10


A nácizmus is genetikáról szól.


A való élet is arról szól.


Eddig senki más nem jött erre rá?

2022. ápr. 12. 21:20
 13/67 A kérdező kommentje:

11


Nem, a gyűlölet itt van. Érezhető, tapintható

2022. ápr. 12. 21:21
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem, amiért ennyire silány, unalmas és magányos életed van, hogy ez jelenti számodra a "szórakozást". Hiába teszed ki a mosolygós fejeket, annyira látszik rajtad, hogy belül teljesen meg vagy törve. Mint a depressziós ember, aki mosolyogni próbál, de mindenki látja rajta, hogy meg van keseredve. Persze, ahelyett, hogy gyógyulni egy komplett idiótát csinálsz magadból.

Ki tudja, talán majd fejlődsz és tanulsz, annak érdekében, hogy hasznos tagja legyél a társadalomnak. Kezdhetnéd azzal, hogy megtanulod a nácizmus jelentését: [link]

2022. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A való élet is náci, pusztán azért, mert játszik a genetika? Olvass bele a Wikipédia cikkbe :)))

2022. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha találkoznánk, honnan tudnám, hogy nem ez az igazi hangod?


Igazából sajnállak, mert látszik, mennyire szeretnéd, hogy észrevegyenek, de ezeket csak beképzeled.

2022. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:

15


Nem csak azért mert játszik. Illetve nem kellene játszódnia mert nem saját érdem.

2022. ápr. 12. 21:40
 18/67 anonim ***** válasza:
9%
Nem, én be vagyok f0sva nyilvános helyen. Ezért is vagyok incel, meg a külsőmért. A nácis analógia nem hülyeség. A nők is egy felsőbbrendű fajnak képzelik magukat és közös szórakozásuk inzultálni az inceleket. Gondolok itt arra, mikor köszönök és nem köszön vissza, barátnőkkel mutogatnak és röhögcsélnek rajtam. Már a suliban is a bántalmazókra buktak.
2022. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
Sose csináltam, de muris elképzelés.. amit érdemesnek is tartok egy próbára.
2022. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%

18

Ja, mert a férfifalkák nem röhörésznek, amikor látnak egy jó vagy éppen nagyon nem jó csajt.


Amúgy persze, a genetika nem önérdem, de ugyanígy a szülők vagyona sem. Ilyen alapon senki se örököljön a szüleitől, mert az nácizmus.

2022. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!