Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

59

Most nem azért, de szerinted az intelligencia arcberendezés kérdése? Én nem gondolom, hogy egy csúnya orvos, jogász, politikus, közgazdász olyan hű de kitaszított lenne a tarsadalomban. Vagy a csúnya emebrek automatikusan hülyék és lusták is? Már bocs, de én vagyok olyan empatikus és toleráns, hogy ezt a felvetést mélységesen elutasítsam.


Másrész amúgy én sem vagyok egy hűdeaztamilyenszép ember, de vajon egy állásinterjún melyik viselkedés lesz a nyerő? Lehajtott fővel, görnyedten, kéztördelve, halk, el-elcsukló hangon válaszolni a kérdésekre VAGY az interjúztató szemébe nézni és határozott, de kedves hangnemben kommunikálni? Hát te mondd meg, hogy szerinted két ugyanolyan csúnya külsejű ember közül melyiket veszik majd fel? És légy őszinte.

2022. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

58


“Pl. arról sincsen lövésed sem, hogy munkahelyi környezetben, ahol te egyértelműen alárendelt viszonyban vagy a főnökkel szemben, nem kéne agresszív meg általad dominánsnak mondott viselkedést felvenni,“


Értem. Szerinted normális és elfogadható alkalmazottak megalázása, azt éreztetni velük, hogy annyit érnek mint egy darab szhar. Ez is sokat elmond rólad, az elvakult társadalom imádatodról.

2022. ápr. 15. 10:58
 63/67 A kérdező kommentje:

61


“Én nem gondolom, hogy egy csúnya orvos, jogász, politikus, közgazdász olyan hű de kitaszított lenne a tarsadalomban. “


Ez már státusz. Mikor fogod fel már végre? Tisztán és érhetően leírtam, hogy külső és/vagy státusz, erre fel to ugyanazt a dumát nyomod. Igen, a rossz külsőért kompenzálnod kell. Ez gondolom számodra olyan khurva igazságos és okot ad rá neked, hogy tovább bálványozd a társadalmad. Csak annyira kérlek nézz magadba és légy őszinte és ne terjessz itt hazugságokat. Nagyon jól tudod miről beszélek.

2022. ápr. 15. 11:06
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad, a csúnya emberek el vannak nyomva. Csak úgy kíváncsi lettem volna, hogy sokan közülük hogyan jutnak mégis olyan magasra? Hiszen a gonosz társadalom oly' nagyon elnyomja őket. De erre nyilván nem tudnál felelni.


"Igen, a rossz külsőért kompenzálnod kell."


A pártalálásnál igen, még szép. De máshol nem.

És ha jó jegyeket akarsz, akkor az intelligencia hiányát is kompenzálnod kell - szorgalommal, csalással vagy nyalizással. Ez is igazságtalan? (És mielőtt habzó szájjal leírnád a "genetika" szót, csak úgy jelzem, hogy az intelligencia is genetikailag meghatározott.) Ha csóró a család, és 20-21 évesen nem raknak a segged alá egy lakást, akkor bizony-bizony több és/vagy keményebb munkát kell vállalnod ahhoz, hogy kifizesd az albérletet.

Az élet ilyen. Megteheted, hogy nem fogadod el, de jobban jársz, ha igen.

2022. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 Laylah ***** válasza:
100%

"Ez is sokat elmond rólad, az elvakult társadalom imádatodról."


A két mondat alapján ítélkezés meg rólad. Főleg, hogy abszolút hidegen hagy a társadalom, én a magam kis világában élek és az emberek nagyjából 80%-ától hányingerem van. És nem a kinézetük, hanem a viselkedésük miatt. Capiche?

2022. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
45%

#54: "Na ne szédíts, hogy egy lúzer külsejűnek elnézik a határozottságot. Hazug disznó. Vagy te sem tudsz semmit a hierarchia szabályairól."


Engedd el. Ezek a Waldorf iskolában szocializálódott budai elit gyerekek meg a babzsákfoteles munkahelyen a munkapszichológussal meg csapatépítőkkel teli helyen teljesen izolált környezetben vannak.


Safe space-en belül valóban megkapja a lúzer a jutifalatot az asszertíven kifejezett határozottságáért, aztán lapozunk, az élet megy tovább, a hierarchia semmit sem változott.


A gond ott szokott lenni, amikor a hierarchia valami miatt mégis felborul. Pl. az addigi szürkeegeret nevezik ki vezetőnek és a többiek nem veszik komolyan, lényegében két választása van. Vagy hagyja, hogy a fejére nőljenek és megbukik, mint vezető, vagy egyre drasztikusabb eszközökhöz folyamodik és ő lesz a Napoleon-komplexusos kis agresszív görény.


#64: "Csak úgy kíváncsi lettem volna, hogy sokan közülük hogyan jutnak mégis olyan magasra?"


Hol van az a sok? Nézzél már utána, mert aki magasan van az előszeretettel mesél arról, hogy ő mekkorát fejlődött a SAJÁT erejéből, de ha utánanézel a múltjának és nem csak iszod a szavait, akkor azért apróbb nüanszok lejönnek, hogy nem úgy volt azért az teljesen...


"A pártalálásnál igen, még szép."


Köszönöm, hogy elismered! És még követendőnek is tartod. Ezzel sincs baj, csak akkor nem tudom mi bajod Hitlerrel és a filozófiájával, amikor ugyanazt az elvet élteted.


"És ha jó jegyeket akarsz, akkor az intelligencia hiányát is kompenzálnod kell - szorgalommal, csalással vagy nyalizással. Ez is igazságtalan?"


Azért nem az, mert amíg nem pénzben meg anyagi javakban kezdték el az emberek értékét mérni, addig mindenki boldog volt a saját szintjén.


A 190-es IQ-s matematikus furcsa egyenleteket oldott meg, a 130-as IQ-s értelmiségi intellektuális eszmecseréket folytatott meg élvezte a fejtörőket, a 100-as IQ-jú meg a Sas kabarét meg a celeb-bulvár műsorokat. A 70-es, 80-as IQ-jú inas, segéd meg lovászfiú meg azt, amikor látott egy szivárványt vagy kapott egy kenyeret a péktől, amiért segített becipelni a búzás zsákokat. Amikor meg a földesúr lányának elakadt a szekere a sárban és a testi erejével a kis Quasimodo kilökte és tudtak tovább menni a lovak, kapott a homlokára egy puszit és utána plátóian szerelmes lett a lányba és telekürtölte a falut vele, hogy milyen szerencsés.


Szóval az intelligenciával ezért kár összehasonlítani. Az inkább felfelé átok, mert jobban átlátsz az embereken is és a társadalmi problémák is jobban foglalkoztatnak, illetve súlyos/halálos betegség esetén is kevesebb a remény és a hit ereje a tudományos racionalizmussal szemben, így még a placebo-hatás áldásos hatását is cseszheted.


"Ha csóró a család, és 20-21 évesen nem raknak a segged alá egy lakást, akkor bizony-bizony több és/vagy keményebb munkát kell vállalnod ahhoz, hogy kifizesd az albérletet."


Ez mindig is így volt, csak régen ezt értékelte a társadalom. A felvágást és a nagyzolást meg egyenesen büntette és megvetette.


Most meg az "apumegvetteavárost" a menő, a "nem rakták alám, ezért levelező (tehát 0 szociális élet) mellett dolgozok és nyögök egy albérleti szobát, ahol lakótársaim is vannak, ezért néha a Krisnásoknál állok sorban ingyen kajáért, hogy kifussa a diákpénzem hónap végéig pedig "De sajnállak, te szegény. Megmaradt egy fél pizzám, kéred? Mit is tanulsz pontosan? Hű, az jó! Akkor te vágod a számítógépet mi? Tudnál segíteni ebben meg abban? Köszi szépen, mivel tartozom? Majd valamivel meghálálom, van egy kis kaja a hűtőben, anyám csinálta, kéred? Ja, még annyi, hogy ha már itt vagy, a Tinderen nem tudod, hogy kell beállítani a x-t és y-t? Bár igazából már le kéne törölnöm, mert csak a gond van vele... Nincs egy normális pasi, mindegyik csak szexet akar. Á, igen. Tisztelet a kivételnek. Egyszer egy lány nagyon szerencsés lesz, akivel majd összejössz. Ne add fel, a nagybátyám 40 fölött találta meg az igazit, neked addig még egy csomó időd van. Ne hülyéskedj, semmi baj nincs a külsőddel, nekem nem vagy az esetem, mert a kreolok jönnek be, de például egyik barátnőm pont az ilyen típusra bukik, mint te. Várjál, mutatok képet az exeiről. Ez az egyik, ez meg a másik. Látod? Most 2 hete összejött egy sráccal de szerintem nem tart majd sokáig. Meg van még pár barátnőm, ha gondolod beajánllak. De tudod mit? Regisztrálj inkább Badoo-ra, a Kitti meg a Juci is fent vannak, nem akarok itt kerítőnőt játszani, nagyon sok lány van fent, a körmösöm is mindig panaszkodik, hogy nem talál pasit. Nagyon szép nő. Kicsit idősebb, de nemrég vált el és van egy nagy háza, mindig mondja, hogy olyan rossz egyedül abban az üres házban, ha összejöttök odaköltözhetnél és akkor a lakhatási problémád is megoldódna, nem kéne a bulizós hülyéket hallgatnod éjjel. Van egy kutyája is, szereted a kutyákat? Ó, egy főnyeremény vagy, tényleg nem értem hogy nincs barátnőd. Egyik exem utálta a kutyákat, Gombócot azért kellett anyukámékhoz kivinni, mert állandóan balhé volt a kutyából. Pedig nem rágott szét semmit kölyökkora óta, de a Józsi állandóan hisztizett. Végül kitettem a szűrét és visszahoztam a kutyát.


Szóval ja, ezek tök jó szociális gyakorlatok, csak éveken keresztül folyamatosan ugyanez a klisé már kissé olyan, mint ahogy Bill Murray érezhette magát az időhurokban...

2022. ápr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a Waldorf iskolában szocializálódott budai elit gyerekek..."


Állami suli és erdélyi kisváros lakótelepe, de ne zavarjon, ó nagy emberismerő. XD


"Köszönöm, hogy elismered! És még követendőnek is tartod. Ezzel sincs baj, csak akkor nem tudom mi bajod Hitlerrel és a filozófiájával, amikor ugyanazt az elvet élteted."


Teszed magad, hogy ilyen ostoba vagy? Ugye csak teszed magad?

Kérlek idézed azt a soromat, amiben embereket akarok irtani. No várjunk csak, ezt éppen a kérdező szorgalmazza. Milyen különös.

A sok atomhülye incelnek fingja sincs a történelemről. Nem tudják ezek a szerencsétlenek, hogy a Harmadik Birodalomban virágzó fajelmélet voltaképpen csak ürügyként szolgált a zsidó nagyiparosok tönkretételéhez. Nem arról volt szó, hogy a zsidók egy szánalmas, nyomorult, életképtelen nemzet lett volna. Hát pont ellenkezőleg. Gazdagok, műveltek sikeresek és okosak voltak. Az 1919-ben aláírt Párizs környéki békében foglalt megalázó feltételek, Németország 1980-as évekig történő eladósítása és a teljesíthetetlen követelések miatt a német nemzet teljesen szétcsúszott. És bűnbakot keresett. És sajnos talált.

De pont azért volt alkalmas bűnbak a zsidó nép, mert társadalmi státuszukat, anyagi helyzetüket tekintve nagyonis a felső rétegekhez tartoztak, így rájuk lehetett fogni a kizsákmányolást, amit voltaképpen az Antant országai műveltek.

Hitler a vége felé már a keleti frontról volt el erőforrást, csak hogy a teljesen irracionális népirtást finanszírozni tudja. Teljesen agyament, teljesen következetlen és az evolúcióra jellemző hideg törvényszerűségektől idegen, gyűlölet fűtötte ostobaság.

Szörnyen rossz tehát az analógiád. A németek irigykedtek a zsidókra, mi nem irigykedünk az incelekre. A zsidók sikeres és társadalmilag elismert csoport voltak, az incelek nem. A nácik ki akarták irtani a zsidókat, az inceleket senki sem akarja kiirtani.


Én azt mondom, békén kell hagyni az embereket, egyenlő jogi feltételeket kell biztosítani mindenkinek, és megnézzük, ki mire jut. Lehet, hogy kevesebb nő lesz magas beosztásban - oké, lehet, hogy kevesebb fehér ember lesz hosszútávfutó világbajnok - oké, lehet, hogy kevesebb csúnya férfi fog becsajozni - oké.

Ha Hitler ugyanígy gondolkodott volna, akkor békén hagyta volna a zsidókat, és nem került volna sor a 20. század legnagyobb tragédiájára.


És ha már ürügyekről beszéltünk... Pont a kérdező akar valami hülye udvariatlanság miatt nőket gyilkolni. Szerencsétlen helyzetében bűnbakot keres. Hol is láttunk már ilyet??


Szóval remélem, hogy ez a történelmi gyorstalpalló meggátol abban, hogy a továbbiakban ostobaságokat beszélj.

2022. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!