Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
96%
Oh, te szegény fiú. Azt hiszed, hogy mindenki téged néz, de valójában még a létezésedet sem érzékelik.
2022. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

38

Nem értek egyet azzal, hogy szankcionálni akarjátok a bunkó viselkedést.

Nemrég fejtettem ki pont itt a Gyakorin, hogy az utcán füttyögő, látványosan bámészkodó és "Sziacicám" - ozó férfiakat sem kellene megbüntetni szerintem. Az udvariasságot és cizellált viselkedést nem lehet a törvény szigorával kieszközölni, és nem is érdemes.

De míg az utcán bunkózó férfiak esetében értem, hogy miként történne a példa statuálás, addig a nők esetében nem. Megbüntetjük Julcsit, mert bunkó volt Jancsival, és ettől az iroda többi női dolgozója majd nagyobb szimpátiát táplál Jancsi iránt? Egyáltalán hogyan kényszerítenél valakit mosolyra, kedves hanghordozásra vagy udvarias testbeszédre? Illetve számítana mindez, ha csak kényszer szüli?


Én nem vagyok az emberek megalázása, bántása mellett, de a kedvességet úgysem tudjátok kierőszakolni abból, akiben nincs.

2022. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
20%

#24: "Én még életemben nem láttam olyat, hogy a falat támasztó finom úriemberek füttyögésére meg beszólogatására vevő lett volna egy nő. Te igen?"


Nem akkor, amikor füttyög és nem az a nő, amelyikre füttyög, de ezek azok a férfiak, akik két rétegből tevődnek össze.


Az egyik, akire amúgy tapadnak a nők, ettől is ekkora nagy az egója, hogy ilyen pofátlanul szólogat be nőknek meg füttyög.


Meg az idősebb korosztály, aki meg fiatalon volt ilyen, mára meg már elitta annyira az agyát, hogy a farka sem áll fel, így kb. minden mindegy, esetleg behálózta őt egy nő, mert nem védekeztek és lehorgonyzott az mellett, akivel sehogy se vannak, mert csak megkeseredetten vannak együtt.


De ez a lényegen nem változtat, hogy


1. Úgy állítod be, mintha ez a viselkedés (vagy akár a nőverés) kizáró ok lenne, miközben tele van a világ olyan férfiakkal, akik ezt megteszik, megtennék vagy megtették és mégis válogathatnak a nők közül. Lehet mondani, hogy milyen nők, csinos, kedves, házias, stb. nők. Nem feminácik és nem is aranyásók. Ennyit látunk belőlük.


2. Attól még a normális srácok nem lesznek népszerűbbek a nők körében, hogy ezek füttyögnek vagy nem füttyögnek. Mert épp ezek népszerűbbek még a kulturáltabb lányok körében is, amikor éppen nem füttyögnek vagy arra a pár napra, amíg udvarlási szakaszban a legszebb oldalukat mutatják.

2022. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
13%

#43: Ja, és paradox módon pont ez a réteg az, aki azt terjeszti, hogy a nők a pénzre, pénzes pasikra hajtanak, ami amiatt van, mert


1. Mivel van miből válogatni folyamatosan egyre jobb és jobb nőkre hajtanak és sokszor meg is kapják őket.

2. Mivel a nők (főleg a jobb nők) bőven válogathatnak, nem kell a szokásos "átlagos de pénzes vs. jóképű de tróger" opciókból válogatni, mert ezeknek áll a rendelkezésére a "jóképű és pénzes és még kedves is" opció, ha elég türelmesek.


Tehát 18-20 évesen végigdugják őket a Dopeman-félék, mint Sarka Katát tették, aztán eljön a médiaszakos diplomával együtt a Hajdú Péter is fehér lovon és megszalad a szekér... Már amelyiknek, amelyiknek nem, az frusztrált lesz 30 fölött már nagyon. Vagy amelyiknek pont azért, mert nem szeretne a pénzes jópasi (aki szintén válogathat) olyan nővel együtt lenni, akinek ilyen múltja van.


3. Emiatt ezek a jóképű, de tróger segédmunkások egyre frusztráltabbak lesznek, mert a 100. nőig még buli a dolog, de utána már szeretnének valami stabilitást ők is az életükben és a leghosszabb kapcsolatuk se tart pár hónapnál tovább, mert kiismeri őket a nő, hogy az ambíció szikrája nincs meg bennük, parasztok, műveletlenek, igénytelenek és menekülnek tőlük és akivel összejönnek az általában mind gazdagabb, jómódúbb, mint ezek a segédmunkások, hiszen ezektől nem nehéz, mert hiába keresnek akár 4 kilót is, ha elverik cigire, piára, tuningverdára, elhagyják részegen, stb.


4. Mivel alapból nem az éles eszük miatt végeznek inkább izomerőt mint észt igénylő munkákat, ezért a logikájuk olyan, hogy ha véletlenül mégse gazdagabb sráccal jönnek össze, akkor az a srác biztosan


- nagyfarkú

- becsicskul nekik, amit ők férfias férfiként nem tettek, nekik joguk van 3 napja mosdatlanul, túrós f...sszal fingani a kanapén és az évfordulón áthívni a haverokat füvezni.


Mi viszont a kispadról, a háttérből azt látjuk, hogy ezek a férfiak csak 30-40 körül, akkor is a masszív tróger életmódjuk miatt kezdenek el hanyatlani, mert olyankor már a drogok és a pia miatt nem áll fel, a fogak is hullanak, nem csak hátul, de elöl is, a dúshajú rocker formáknak is ritkul a haja és olyanok lesznek, mint a Dennis a komiszból a betörő, ráadásul fiatalon még lehet kábítani a szintén fiatal és naiv lányokat, de később már a masszív öregedés miatt a fiatal lányok nagypapaként tekintenek rájuk, a korosztályuk meg már nem veszi be a sokadik "vállalkozó voltam csak csődbe mentem" meg "az asszony vitt mindent" illetve "ilyen meg olyan betegségem volt, emiatt nem építettem karriert" dumákat vagy hidegen hagyja őket.


És ez az, ami amúgy szintén rajtunk csapódik le, mert mi nem elvertük a segédmunkával havi 400 ezreket, hanem esetleg kerestünk minimálbért és próbáltuk építeni az életünket és nincs a homlokunkra írva, hogy

- anyagi okokból laktunk mamahotelben, ahol besegítettünk a szülőknek, el tudjuk látni magunkat önállóan és csak arra várunk, hogy lakást vegyünk vagy esetleg van is már egy (amit nem örököltünk, hanem magunk vettük, ami a nő szemszögéből lényegtelen lakás-lakás, csak utólag derül ki, hogy felvágós tróger kényszeredett próbálkozása vagy tényleg őszinte).


- valóban önállósodási törekvésből laktunk albérletben fiatal korunktól, nem azért, mert a szülők már 18 évesen pezsgőt bontottak, hogy végre eltakaríthatnak minket otthonról és azóta javult velük a kapcsolat, mióta nem szívunk egy levegőt, ez is csak utólag, dugás után derül ki.


Tehát akkor mi szürkeegér jófiúként mivel kéne kitűnnünk? Mivel tudnánk bebizonyítani azokat, amiket bárki állíthat magáról?

2022. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

43


Egyet kell értenem. A viselkedésnek, személyiségnek, akár bunkóságnak semmilyen következménye nincs a sikerességre a nőkkel való ismerkedés terén.


A külső a legfontosabb szempont, ha a külsőre bejössz egy nőnek akkor meghökkentő dolgokat képes lesz neked elnézni, másképp keretezni, pozitív dolgokat belelátni. Tehát egy bunkó agresszív alakból így lesz magabiztos, humoros, +csak+ cukkolós, ugratós aranyos férfi.

2022. ápr. 14. 15:31
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Fogalom zavarban vagy. A nácizmus az a nemzetiszocializmusból származik, a genetikának semmi köze hozzá. Amit te keresel az eugenizmus és a fajelmélet. És igen, Hitler mindkettőt imádta.
2022. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel vigyázz, a dominánsnak tűnő, agresszív fellépést tényleg csak olyan Chadnek nézik el a nők és a normie-k, akinek a fellépése mögött van valami fedezet (kinézet, pénz, hatalom, státusz). Magyarul akitől tényleg félhetnek. Ha egy incel próbálkozik ilyennel, az csak kinevetteti (rosszabb esetben megvereti) magát.
2022. ápr. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

47


Igen. Ezt a főnökkel is kipróbáltam. Elegem volt, hogy belém törli a lábát és elkezdtem ugyanazon a dominancia szinten kommunikálni vele mint ő velem és hát nem tolerálta jól, agresszívvé vált és fenyegetőzővé.


Itt bukik a csak légy magabiztos maszlag amivel sokáig félrevezettek minket.


A testi épségünk érdekében ez nem ajánlott, és végérvényben olyan tanácsot adtak amivel nagyon megszívhattuk volna, akár komolyabb, maradandó sérülést is szenvedhettünk volna.

2022. ápr. 15. 09:55
 49/67 anonim ***** válasza:
100%

Az a te szegénységi bizonyítványod, ha számodra az egészséges önértékelés és az agresszió ugyanazt jelenti.

Senki sem mondta, hogy légy egy erőszakos, azt szoktuk talácsolni, hogy fedezd fel az értékeidet, érezd jól magad a bőrödben, és akkor majd szert teszel némi önbizalomra, ami vonzó az emberek szemében.


Ha neked ebből annyit seikerült leszűrni, hogy erőszakos bunkóként kell viselkedni, akkor menthetetlen vagy.

2022. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

49


Ki írt erőszakos bunkót?


Azt írtam domináns, magabiztos viselkedés. És ez nincs megengedve mert nem párosul külsővel, státusszal.


Mit nem értesz azon, ha nem nézel ki jól és/vagy nincs magas státuszod akkor nincs mire önértékelésed, magabiztosságod legyen mert csak megmosolyognak és/vagy megvernek. Tehát nem én vagyok az agresszív, hanem mások akik nem nézik jó szemmel ha egy csúnya és átlagos jövedelmű jól meri érezni magát a bőrében, féltékennyé és agresszívvé válnak.


Itt szerintem nagyon sokan nem ismerik a társas szabályokat, de legalábbis úgy tesznek mintha fogalmuk sem lenne a valóságról.

2022. ápr. 15. 10:30
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!