Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatok minden incelt, hogy senki nem pletykál rólatok, nem nevet rajtatok és hasonlók. Teljesen érdektelenek vagytok a külvilág számára, egyszerűen nem foglalkozunk veletek, mert miért tennénk? Ennyire ne legyetek már önteltek...
2022. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
26%

20 Mégis velük jönnek össze a nők!

21 Akkor mire vegyem a nyilvános megalázásokat?

2022. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyilvános megalázásokat? :D Garantálom, ezek nem történtek meg, csak a paranoiád és önimádatod miatt bemeséled magadnak, hogy idegenek foglalkoznak veled, holott többnyire észre se vesznek.
2022. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%

22

Kikkel? Én még életemben nem láttam olyat, hogy a falat támasztó finom úriemberek füttyögésére meg beszólogatására vevő lett volna egy nő. Te igen?

2022. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

18


Ja de nem csak a nőkkel van a baj. Az természetesen alap, hogy sehol nem köszönnek vissza csúnya pasinak. Ha tegnap kisegítetted valamivel munkahelyen és ma elmentek egymás mellett az utcán észre sem vesz. Ilyenkor olyan szívesen irtanám a fajtájukat. :D Ez a nácizmus legtisztább és legkendőzetlenebb formája. Tudtommal a nácizmust ez a társadalom elítéli de ez kamu. Bálványozzák azt, imádják a nácizmust.


Amíg nem lesz a csúnyáknak egy BLM mozgalomhoz hasonló addig nem lesz több tisztelet

2022. ápr. 12. 22:04
 26/67 anonim ***** válasza:
25%
A BLM mozgalom olyan ordinális ökörség.
2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a nácizmus sem a régi... Egykor embereket kellett irtani hozzá, ma elég ha nem szexelek akárkivel.

Hiába, ez is felhígult.

2022. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
Szíved szerint irtanál, aztán meg csodálkozol, hogy még köszönésre se méltatnak (nagyon helyesen)? :D Azért látszik, hogy nem állsz páros lábbal a földön...
2022. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
18%
Írtani szerintem nem kellene senkit, bár bennem is sok harag gyűlt fel az évek alatt. Valamilyen csoportosulása lesz majd szerintem a csúnya embereknek, mert ez már nagyon durva, ami megy. Ahogy a feketék és a melegek is kiálltak magukért, úgy nekünk is ki kell az elnyomás ellen. Persze akinek nincs problémája a külsejével és a kommunikációjával, az dugja csak nyugodtan homokba a fejét és képzelje azt, hogy ilyen problémák nem léteznek.
2022. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy terveztek kiállni? Mit szeretnétek vagy mi az ilyen hozzászólások kapcsán a koncepció?
2022. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!