Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

29

A feketék és a melegek elnyomása rendszer szinten történt, és rendszer szinten oldották meg.

A csúnya emberek tudtommal nem érnek kevesebbet a törvény előtt, mint előnyösebb külsejű társaik, az esztétikai érzéket pedig sosem fogod kiirtani az emberekből. Evvan

2022. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

28


A nőknek tényleg nincs logikájuk?


Nem azért nem köszönnek mert irtanám őket, hanem azért irtanám mert nem köszönnek annak ellenére sem, hogy előző nap beindítottam neki a nyomtatót.

2022. ápr. 12. 22:21
 33/67 anonim ***** válasza:
11%
Nincs ilyen jogszabály, de valójában az emberek ott rúgnak beléjük, ahol tudnak. Attól, hogy nektek fogalmatok sincs erről, még ez megy. Én sosem voltam hajléktalan, de nem állítom, hogy a hajléktalanság nem létezik, vagy hogy megérdemlik az összes ellenük elkövetett bűncselekményt.
2022. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:

31


Ez hülyeség. A feketék és melegek jogai is biztosítva voltak ennek ellenére sok társadalmi megaláztatás érte őket, illetve szemet hunytak a hatóságok az abuzusok előtt. Csúnyákkal dettó. Az emberek egyénileg bánnak velük szharul

2022. ápr. 12. 22:23
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

34

Nagyon csúnya bőrhiba van az arcomon, de életemben nem tapasztaltam, hogy emiatt negatívan diszkriminálnának. A pártalálásban nyilván hátráltat, de amúgy velem nem szemetek az emberek.

Lehet, a viselkedéseddel van gond, nem az arcoddal.

2022. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
Te mitől vagy jobb a náciknál, ha embereket ölnél, mert nem köszöntek neked. Legalább nem kéne behazudnod maganak az erkölcsi magaslatot. :D
2022. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

36


Azért mert a nácizmus genetikai alapú.


Én pedig olyan miatt irtanám amin változtathatnának ha akarnának

2022. ápr. 12. 22:40
 38/67 anonim ***** válasza:
36%

35 Akkor mi egy másik dimenzióban élünk. Az oldalt olvasva sokszor elgondolkozom, hogy olyanok, mint iskolai bántalmazás, szegénység, erőszak, negativitás és mindez valójában nem is léteznek, csak az én mikrokörnyezetemben. Annyi ember írja itt le, hogy mennyire tökéletes az élete és körülötte is mindenkié. Amikor én voltam iskolás, akkor minden hülyeség miatt bántották egymást a gyerekek. Bőrhibánál sokkal jelentéktelenebb dolgok miatt is. Lehet, hogy csak öreg vagyok és már nem létezik ilyen. Ha így van, jó ezt hallani.

36 Az emberöléssel én sem értek egyet, de azzal sem, hogy a nőknek el van nézve, hogy ok nélkül passzív-agresszív megnyilvánulásokat tesznek a csúnya férfiak felé, majd letagadják.

2022. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy ők genetikailag kiszagolják a pszichopatákat, ezért kerülik a kontaktot veled... :D Így már návi alapokon nyugszik a gyűlöleted.


Amúgy irgalmatlan nagy ökörség, amit írsz. Hallottál arról, hogy a bűntetés arányosan kell viszonyuljon a bűnhöz? A világon sehol nem végeznek ki embereket azért, mert csúnyán néztek valakire, vagy udvariatlanul viselkedtek, de ezt nyilván te is tudod.

Akkor lenne jogos a vérszomjad, ha a te halálodat kívánná valaki ilyen vehemensen, de alig hiszem, hogy az említett csajok ilyen erős érzéseket táplálnak irántad.

2022. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
100%
Um, a gyilkosság a te esetedben pont ugyanolyan rossz lenne. Te tényleg nem veszed észre magadat?
2022. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!