Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen egy hajlektal...

Miskolcon milyen egy hajlektalanszallo? Mire szamitsak 23 eves nokent? Budapesten "jobb" lenne hajlektalan lenni?

Figyelt kérdés

Nincs hova mennem. Par nap mulva hajlektalan leszek. Miskolc a legkozelebbi varos, viszont Miskolcon mindig olyan hajlektalanokat latok hogy azok inkabb csovesek nem hajlektalanok....ha olyanok vannak egy hajlektalanszallon en inkabb elalszok ejszaka valami eldugott lepcson valahol a belvarosban.

Furdeni gondolom lehet a szallon es adnak enni is, telefont tolteni lehet meg internetezni igaz? Mivel nem lesz bejelentett lakcimem munkat eselyem sem lesz talalni?

Azon gondolkozok azt hazudom a varosba par embernek hogy elhagytam a penztarcam nem tudok haza menni,hatha adnak penzt es abbol telekocsival elmennek Budapestre. Kb 3000ft.

Szerintem ott tobb lehetoseg van még hajlektalankent is.

Nem akarok koszos csoves lopos hajlektalan lenni, es nem is leszek az, de Miskolcon csak azok vannak.

Mit tudtok errol az eletrol? Ki lehet ebbol labalni?

Budapesten lattam sok mosogato munkat el lehet menni mosogatni is nem kell lakcim naponta fizet, Miskolcon semmi ilyesmi nincs. Mosogato munkabol valahogy ossze gyujtenek egy szobara aztan meg rendbe jonnek.

Szerintetek mit csinaljak ebben a helyzetben?


2022. ápr. 15. 23:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
Remélem megoldódik a problémád. Nem sajnállak, hiszen azzal tele amúgy is a padlásod, pusztán bízom benne, hogy jobbá válik az életed.
2022. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nincs tele, nem sajnal engem senki! :) de nem is kell..

Koszonom a jokivansagot!

2022. ápr. 16. 00:44
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

Kérj segítséget családsegítőtől, majd ő elkalauzol. Kötelessége, nincs olyan, hogy nem segít. Akkor is segít, ha nagyon bonyolult helyzetből jössz. Egyébként van állami Áldozatsegítő Központ is, ha esetleg bántalmazott vagy és azért kell menekülnöd valahonnan:



Miskolci Áldozatsegítő Központ

Elérhetőségek:

Cím: 3530 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky Endre utca 18.

Levelezési cím: 3503 Miskolc, Pf.:115

Telefon: +36-46-303-070

E-mail: askmiskolc@im.gov.hu


Nyitvatartás:

Hétfő, Kedd, Csütörtök: 8:00-16:00

Szerda: 8:00-18:00

Péntek: 8:00-14:00


Ők tudnak segíteni szociális segély intézésében is. Nagyons egítőkészek, nekem is segítettek már eygszer.


Fogsz kapni állami támogatást, nyugi. Amiket fent írtam, lakhatást biztosító munkalehetőségeket is majd ők fognak tudni segíteni. Jobb, ha nem kötsz egyedül szerződést senkivel, nehogy még emberkereskedelem áldozata legyél a végén. Ugyanezért hagyd a hajléktalankodós ötletet is. Ezek az állami szervek azért vannak.

2022. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Uristen ezt nem is tudtam koszonom szepen felveszem veluk a kapcsolatot
2022. ápr. 16. 00:51
 15/33 A kérdező kommentje:
Ok szallasban is segitenek? Azt olvasom most, de vajon van valosag alapja?
2022. ápr. 16. 00:58
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ne aggódj, minden jó lesz!
2022. ápr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Koszonom
2022. ápr. 16. 01:05
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
szívesen
2022. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%

Azért engem érdekelne, hogy hogy jut ide valaki 23 évesen, hogy hajléktalan legyen.

Munkaképes korban és állapotban, internetkapcsolattal rendelkezve.


Munkalehetőség van bőven, aki akar, az tud dolgozni. Már iskola mellett is lehet diákmunkázni, 18 éves kortól pedig bármilyen munkát vállalni. Még én is tudok pár helyet ajánlani, ha valakinek munka kell.


Kérdező, elmeséled, hogyan alakult így?

2022. ápr. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%
Miskolc, Szentpéteri kapu 66 alatt van az Új Esély Központ, ami egy baptista szervezet, itt adnak enni, moshatsz, furodhetsz, és segítenek keresni szállást. Van olyan hely, ahol szociális alapon lehet lakni, de csak kevés fő és nem az a csöves zsúfolt cucc. Segítenek munkát is keresni.
2022. ápr. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!