Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kilátásai vannak...

Milyen kilátásai vannak mostanság egy fiatal felnőttnek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy 18-20 éves fiatalnak van esélye itthon 30-as éveire önerőből (családi háttér hiánya) egzisztenciát teremtenie, hogy családot alapíthasson és polgári életet élhessen? Egyetemre nincs pénz, a szakiskolák többsége nem ad használható tudást. Munka 200 000 nettóért = albérlet + rezsi + kaja. Kinek mi a véleménye erről?

2022. ápr. 20. 12:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10%

Hol látsz te ebben hazugságot, édes szívem? 30 millióért Budapest belvárosában is lehet garzont venni, agglomerációban meg családi házat.


Az meg a masik hogy taknyos fejjel nem rozsadombi villat kellene alkalmazottkent kovetelni csak egyeseknek minden egy szar lyuk, ami nem 70 negyzetmeteres ujepitesu. Igenyek azok vannak aztan rohogtok azon aki hamarabb elore tudott lepni, mert megelegedett a kovetkezo lepcsofokkal a tizedik emelet helyett.

2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Én ebbe a korosztályba tartozok és úgy látom, elég szomorúak a kilátások, semmi jóra nem lehet számítani.

Nagyon szeretem Magyarországot, ez a hazám, szeretek magyar lenni, de el fogok menni, mert nem sok jó kilátásom van a jövőre. Igaz, hogy a szüleim tudnak támogatni, de nem akarok a nyakukon élni örökre, szeretnék már én is önállósodni majd, saját penzt szerezni, saját életet felépíteni.

Vagyok abban a szerencsétlen helyzetben, hogy nem reál aggyal áldott meg a sors, így nem lesz belőlem sem orvos, sem informatikus, sem közgazdász. 15 éves korom óta tanár akarok lenni. Eddig úgy voltam vele, hogy rosszul keresnek, de majd én adok magánórát, nincsenek nagy igényeim stb. De nem, ez akkor is siralmas. Nem azért tanulok hosszú évekig keményen, nem azért szerzek mester diplomát, hogy majd annyi legyen a fizetésem, hogy abból megélni nem lehet és egy bolti eladó többet keres nálam.

A másik meg ugye a hallgatói szerződés, amivel “lekötnek”, ráadásul a tanári szak 500 ezer forintba kerülne.


Anyám éppen lakásokat nézeget, a papám örökségéből, plusz ha eladja a lakását, abból venné, de ilyen árak mellett még így sem tud, 50 évesen, mivel Budapesten egy újépítésű lakás 50 millától kezdődik és ez csak egy kislakás. Akkor egy 30 éves hogy tudna venni bármit is? Miből? Hiába dolgozik, hiába tanul. Aki meg családot akar, gyerekeket, ahhoz nem elég egy 30 negyzetméteres lakás, a nagyobbak meg 70-80 millióba kerülnek.

2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%

"Hol látsz te ebben hazugságot, édes szívem?"


Hát édes szívem, ha neked az élet abból áll, hogy recskázol otthon, akkor nincs miről beszélni :D

2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
12-es vagyok. Nekem sincsenek nagy igényeim, nem luxuséletet akarok, csak egy normális színvonalon szeretnék majd megélni, ahol gond nélkül megvehetem azt, amire szükségem van, tudok kicsit félretenni, el tudok menni néha nyaralni akár belföldön, akár külföldön, megtehetem azt, hogy ha nincs időm főzni, akkor rendelek kaját vagy beülök valahova, esetleg szeretnék egy kisebb autót.
2022. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

#11


De linkeld már be, ha te ennyire otthon vagy az árakban, hogy hol veszel te 30 millióért kertes házat az agglomerációban? A valós agglomerációban, tehát nem ilyen nyomorult Dömsöd, meg egyéb helyeken. Mutass egyet, egy normálisat, Halásztelek, Miklós, Érd, Vecsés, stb vonalon. A rendes agglomerációban. Mert úgyse fogsz tudni, csak lököd a baromságot. Kertes házat az agglomerációban 30-ért nem fogsz venni, ebben nyugodt lehetsz. Tájékozódj előbb az árakról.

2022. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%

#14


350-et keresek, nekem ez ennyiből azért működik. A saját lakás nem, de azt le is szarom, nem vagyok a röghöz kötés híve.

2022. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19%

De linkeld már be, ha te ennyire otthon vagy az árakban, hogy hol veszel te 30 millióért kertes házat az agglomerációban


Felnott ember vagy azt hiszem tudod hasznalni a keresot te is. Csak veszekedni meg hisztizni neked epp jobban kell, mint a valasz. Pechedre pont ennyiert akarok vasarolni lakast es naponta jelennek meg es tunnek is el ilyen hirdetesek (meg a XX. keruleti lakasok kozott is van par ilyen tok jo). Es mielott kerdezned hogy miert nem latom masnap a hirdetest amit elozo nap kigyujtottem es miert gyujthetek ki ujakat: AZERT MERT VALAKI MEGVESZI BAZ MEG. AZERT.


ANNYIRA CSORO A MAGYAR H MEGVESZI. MEG MEGVESZIK A DOG NAGY UJ KOCSIKAT IS. nem propagandabol gurul annyi az uton, hanem mert van egy nagyon szeles reteg, akinek telik ra csak ezt a szegenybuborekban nem latod annyira.

2022. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

#17


XX. kerületi lakásoknak mi köze van a kerters házakhoz te mamlasz. Jézusom, ennyi ésszel szabadlábon. Menjél inkább pihizni, mert a saját hazugságaidba buksz bele. 30-ért semmilyen kertes házat nem kapsz az agglomerációban, max egy mély levegőt. Retardált debil :D

2022. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Jah és igen, csillagom, Budapest belvárosát írogattad az elején, akkor hogy jön ide Pesterzsébet? Ami simán az 5 legnyomorékabb kerület egyike, tele cibbánnyal meg egyéb szép életűvel? Legalább vágod, hogy melyik részeket szoktuk belvárosnak hívni?
2022. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
23%

Linkelek én nektek, parancsoljatok. Aztán most már hagyjátok abba a sírókázást:


Budapest belváros:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Budapest, egyéb kerületek:

[link]

[link]

[link]


Pest megye/agglomeráció:

Érd:

[link]

Isaszeg:

[link]

Vác:

[link]

Budakeszi:

[link]



Szándékosan 40 négyzetméter fölötti, lakható, normális ingatlanokat kerestem... És ez a találatok első 5 oldala volt.


Mi a rinya következő tárgya? Nem elég nagy 2 embernek a 40 négyzetméter? Nincs jacuzzis kád? Halljam, miért vagytok épp életképtelenek?

2022. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!