Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben látod az életed hasznát...

Miben látod az életed hasznát a társadalom számára?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem haszonállatnak érezni magam. Szánalmasnak tartom, hogy az átlagember haszonban méri társait, miközben a közreadott haszon többnyire abszolut aránytalanul van jutalmazva és szétosztva. Így méricskélni is teljességgel értelmetlen.
2022. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteget adózok, hogy a csokos nyomik pujázhassanak.
2022. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy összességében semmi társadalmi hasznom nincsen. Meg úgy bármilyen hasznom.


Nem azért mert semmirekellő lennék, pont ellenkezőleg, én vagyok az átlag dolgozó, aki igazából csak termeli másnak a hasznot, és ezért kap havi zsebpénzt, hogy ne dögöljön éhen.


De ha éhen döglenék se érdekelne senkit, nem történne semmi, menne tovább a világ. Találnának helyettem mást.

2022. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Tisztességesen helytállok a hivatásomban.

Horribilis összeget adózom a semmire.

A könnyűzenében hanganyagot adtam ki, amit míg internet lesz, bárki meghallgathat és sokan is szeretik hallgatni.

Kifejlesztettem "rádióamatőrként" egy egyedi billentyűkezelési technikát.

Utóbbinak az internet korában nincs érdemi haszna, de nem lehet tudni, hogy mit hoz a sötét jövő - és nem fog-e még ilyen praktikákra szorulni túlélő emberek egy csoportja.

Szavazattal járulok hozzá a magyar belpolitika formálásához.

És a legnehezebb: meg tudtam, meg tudok maradni embernek abban a vad, kíméletlen világban, amelyben kénytelen vagyok leélni a hátralévő életemet.

2022. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Abszolút semmiben, viszont nem is vágyom rá, hogy legyen.
2022. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!