Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek manapság,hogy egy ember halálán viccelődnek?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt Berki Krisztián és nem tudom,hogy életemben olvastam-e ilyen undorító kommenteket mint amiket most olvasok mindenhol.

Ezek a gusztustalan emberek elmennek mellettem az utcán nap mint nap és ez hihetetlen számomra.

Könyörgöm..2 kislány veszítette el az apukáját és lett félárva, ráadásul a lánya találta meg a holttestét. Nem gondoltok bele,hogy esetleg ő is olvassa a kommenteket? Mekkora fájdalom ez neki? Ő nem azt az embert látja amit mi hanem az apukáját aki szerette és sok szép emléke van róla. Hogyan lehet egyébként is egy ember halálán viccelődni meg gúnyolódni?

Berki Krisztiánt az emberek nagy része nem ismeri csak a média által. Tett rossz dolgokat igen..de mekkora képmutatás ez sok ember részéről akik napi szinten ugyanúgy szörnyűségeket követnek el csak éppen a kutya nem tud róla mert nem ismertek.

Annyira tükrözi a magyar mentalitást az ilyen viselkedés. Sz*r az életük és mikor történik valami “érdekes” akkor rászállnak a témára mint legyek a sz*rra és kieresztik a frusztrációt ami a nyomorúságos életük miatt bennük van.

Ennek a kérdésnek sincs most sok értelme tudom nagyon jól de ez azért kiveri nálam a biztosítékot.

Hányinger…..


2022. máj. 7. 08:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
89%
Összegezve, te nem is kérdést akartál feltenni, csak fürdőzni a saját vélt felsőbbrendűségérzetedben?
2022. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Az felsőbbrendűség ha leírom a véleményemet?
2022. máj. 7. 10:02
 33/39 anonim ***** válasza:
91%

a kérdező erőteljesen csúsztat és provokál.


kifejezetten íléstelen azzal jönni, h gyerekei vannak, ha egyszer a láthatáson drogozza halálra magát. de a kérdező mindjárt szentté is avatja

2022. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 qkker1 ***** válasza:
91%

"Nem bírom ha valaki nem gondolkodik csak fröcsög."


Pedig pontosan ezt csinálod te is!

2022. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
82%
A Berkiben annyi empátia nem volt mint egy darab kőben. A facebook oldalán semmi mást nem csinált csak azzal kérkedett, hogy szponzorokkal olyan dolgokat kap meg, amiért egy ember egy életen át dolgozik. Egy nap annyit keres, amiért más ember egy hónapot dolgozik, mindezt azzal, hogy semmit nem csinál. Oké hogy gazdag, ezzel semmi baj nem lenne, ha megdolgozott volna a pénzéért, ha nem kérkedik azzal, hogy nem segít a rászorulóknak, ha nem arról szólnak a posztjai, és az interjúi, hogy alázza az átlag embert, meg provokálja. Magyarán empátiája nulla volt, egy nárcisztikus pszichopata ember, aki magának kereste a bajt. Minek sajnálni? Másnak is volt rossz gyerekkora, de a Berki annyira egy irritáló ember volt, aki szó szerint azzal kereste a pénzét, hogy szembeköpi az átlagot, és ellenszenvet vált ki. Nem tudom sajnálni. Nem írtam gyűlölködő posztokat, nem gyűlölöm de egy irritáló ember, és nem csoda hogy ezt hozza ki az emberekből facebookon, meg nem tudom hol olvastad a kommenteket.
2022. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért érzéketlenek, mert ezt érte el életében a megnyilvánulásaival?

Érdekes módon mikor olyan híresebb emberek halnak meg akiket sokan ugyan nem kedveltek, de nem is volt semmi ilyen direkt köcsögösködő stílusa, azokat valahogy nem köpködték meg ilyenkor. Biztos csak a véletlen műve, hogy azt kapja vissza ilyenkor az ember amit ő magából adott az életben az embereknek.


Persze ez már utólag nem számít és ugyan tényleg nem szép dolog, de én meglepőnek sem tartom. Pont olyan a hagyatéka az emberekben amit adott magából. Szenny.

Ezzel azért túlzottan szerintem nincsen probléma.


Attól, mert meghalt még nem lesz semmis az a sok mocsokság ami elhagyta a száját állandóan...

2022. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
73%
Szevasz Krisztián! Visszajöttél odalentről egy kérdés erejéig, hogy utólag szentté avasd magad?
2022. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
77%

A férgeket nem szoktam sajnálni. Semmit nem tett le az asztalra csak lopott.

A két gyereket természetesen sajnálom.

Meg sajnálom még a nap mint nap meghaló nem híres embereket, anyákat apákat.

2022. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
87%
Mintha valami embert említettél volna!...
2022. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!