Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele az idősek...

Pacalpöresz kérdése:

Miért szólnak bele az idősek a buszon mindenbe?

Figyelt kérdés

Ma a buszon a privát beszélgetésembe beleszólt egy idős nő

Tisztelet a kivételnek



2022. máj. 9. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert unatkoznak, úgy érzik, nincs elég társaságuk. Mindig beszélgetnének, idegenekkel is.

Sokszor azért is utaznak a legtömöttebb járatokon, mert veszekedni is jobb, mint magányosnak lenni.

2022. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyet nem tapasztaltam. Szerintem ez egyedi.
2022. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk néha én is beszóltam volna néhány 15 évesnek,mikor fennhangon bazmegelve ecsetelték,kit szoptak le egy buliban részegen. A mammeroknak meg alacsonyabb az ingerküszöb.

De lehet csak tipik unatkozó Joli néni,aki mindenbe beleártja magát,mert özvegy,a család meg a barátok kerülik a természete miatt,így ott éli ki a keserűségét,ahol tudja.

2022. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Maximum, ha akkora f@szságot mondtatok amire elöntötte a langyos vér az agyát és nem tudta magát türtőztetni. Én ezt tudom elképzelni egyedüli indokként, nyilván ilyet azért nem csinálunk a normál társadalmi együttélés kereteiben.
2022. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
66%
Mert mi már '56-ot is megéltük. 🚩🚩🚩🚩
2022. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Erről az jutott eszembe, mikor egy barátnőmmel beszélgettem metróra várva egy padon ülve. Bácsi ült a közelben, majd miután jó darabig hallgatózott, közölte barátnőmmel, hogy legyen már szíves lassabban beszélni, mert irritálja a hadarás. :D :D
2022. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha telefonáltál, akkor talán azért, hogy észrevedd, hogy nem illik hangosan telefonálni a buszon.
2022. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Én régen fiatalon beleszóltam egy privát beszélgetésbe. A hivatalban voltunk és egy anya+apa beszélgettek pont mellettem. Valami dokumentum kellett nekik és az anya mondta az apának hogy nem tudni mennyi idő alatt állítják ki, ha magasabb priorítással kérik - ezt az apa sem tudta. Én pont tudtam és elmondtam, hogy hány nap alatt készül el. Nagyon döbbenten nézett rám az anyuka. Látszott hogy nem érti minek szólok bele egy magánbeszélgetésbe. Azóta inkább nem teszem.
2022. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
8.: Na azért jó nagy red flag vagy te is aranyapám...
2022. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
10.: Inkább örültek volna, hogy segítesz a tudatlan fejüknek.
2022. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!