Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább vagy legvicces...

Mi a legdurvább vagy legviccesebb átverés, amit valaha csináltál (vagy csináltak veled)?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arany csomagolású csoki tojásokat raktak a csirkém alá, azt hittem tényleg aranytojást tojt. Elhittem hogy ilyen nem csak a mesében létezik.
2022. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
#1 szerintem meg az, hogy ezt a sztorit itt előadod, mint megtörtént eseményt - vagy lehettél akkor négy éves. :D
2022. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem az volt a legdruvább,hogy

Még kb 5-6 éve 12 éves koromban elmentem az egyik barátomhoz és nekik az udvarukon van egy ilyen nem is tudom mi volt ez talán valami csatorna amibe volt a medencéjüknek a kapcsolója ami felkapcsolja a medence villanyt ha jól tudom még asszem még ilyen kazán is volt és mondta a barátom hogy menjek le mert akkor megkapom a rollerjét (ami nekem akkor nagyon tetszett és mindig elcsórtam mert nekem nem volt)

és hát én hülye le mentem és bezárt éd ráadásul tele volt pókokkal 1.+nagyon sötétvolt,egér is volt ott,éd ki tudja még milyen állat élt ott lent de nagyon ijesztő volt és azóts félek a sötétségbe és a pókoktól ja és pókháló ment a hajamba.csak mondom kb 27 percre bezárt és én csak üvöltöttem ki hogy enged már ki meg hogy ez nem jó,Hosszú idő után ki engedett és akkor mondtam is neki hogy elmegyek és többé nem a barátom.

Szóval ennyi

ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

+még eszembe jutott egy hogy télen tavaj mentem haza edzésről sétálva és mondom 6kor volt vége az edzésnek és olyankor már köröm sötét volt.

Mentem haza és megéreztem hogy valaki követ és hátra néztem ott volt egy alak de nem láttam jól na jó úgy voltam vele akkor hogy RUN futottam haza basszus életembe nem futottam oylna gyorsan közben úgy vert a szívem hogy azt hittem kiugrik de nagyon bevoltam fosva és közbe néztem hátra hogy jön-e éd láttam hogy követ.Eloveszem gyorsan futás közben a táska bol a háznak a kapu kulcsát,közben elejtettem a telefonomat gyorsan vissza mentem érte és már nagyon közel volt hozzám én aztán téli erőből el kezdtem sprintelni és végül oda értem kapuhoz gyorsan kinyitottam aztán bezartam aztán gyorsan kinyitottam a bejárati ajtót és bezártam............alig kaptam levegőt fel sem tudtam dolgozni hogy most mi is törtent aztán gyorsan kinéztem az ablakon és láttam hogy egy ilyen kb 50 éves férfi lehetett fekete kabátban és nadragban, maszkban ott áll,valószínűleg ki a akart rabolni vagy elrabolni nem tudom aztán.....hoztam a telefonom levideoztam, lefényképeztem és felhívtam gyorsan a rendőrséget kijöttek és elvitték kiderült hogy egy kés is volt nála és hogy ki akart rabolni na mindegy amúgy nagyon be voltam fosva de el lett intézve a GE**IBE

Azóta mindig anyukám hoz haza edzésről xd

ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!