Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek függ az ember...

Szerintetek függ az ember testalkatától, hogy betalálja-e egy kéregető?

Figyelt kérdés

Bővebben: Egy pénz- cigi- vagy akármikéregető csak úgy találomra kéreget vagy azert mérlegeli kihez is érdemes odamenni?

Mit gondoltok? Mi a tapasztalatotok?



2022. máj. 14. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én kövér vagyok és mindig megtalálnak az ilyenek. Sőt, ha állok egy zsúfolt megállóban általában pont hozzám bírnak odajönni német túristák megkérdezni mi és hol található, pedig magyarul is alig tudok :D
2022. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyan és macisabban is megtaláltak, de mindig lerázom őket annyival, hogy "bocs de nem" és megyek is tovább, vagy ők mennek el.
2022. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A munkatársam egy erős, magas, sportos férfi. Ugyanúgy megtalálják, mint engem vékony, kis nőt. Olyan helyen van az irodánk, ahol szeretnek kéregetni a környéken.
2022. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont az hogy elutasítás után hogyan reagálnak az már függ a testalkattól. Valahogy engem még egy 50 kilós cigánygyerek sem talált be azzal hogy mégis miért nincs cigim...
2022. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már rutinosan hajtom el őket...

Engem ilyenek találnak be, hogy "Figyeljmá' csak 200 forint hiányzik a kávémhoz adjámá'!", magyarul az egész kávé ára hiányzik😂 meg "Szia 2 hete nem ettem, tudnál adni 200 forintot" na meg a "Kérem segítsen beteg gyermekeknek".

A jehova tanúi is mindig meg akarnak téríteni😂

18 éves fiú vagyok, nem tudom miből gondolják, hogy lesz fölösleges pénzem rájuk. Volt aki konkrétan egy ezrest kért, mert ő nem evett 3 hete, de volt vagy 100 kg amúgy. Mindegy, nem vette zokon, hogy nem adtam, visszament dumálni a haverjaihoz a kocsma elé...

2022. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisugárzástól függ legfőképp, látszik, ki az, aki nagyobb eséllyel hajlandó adni.
2022. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 6os írja. Akin látják, hogy hasonló suttyó mint ők, azokat hagyják általában.
2022. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 5-ös vagyok és eszembe jutott, hogy amúgy volt egy akinek még adtam is volna. Egy hajléktalan bácsi, reggel keresgélte kétségbeesetten a kukák szélén a cigit. Majd odajött hozzám, "Tudna adni egy szál cigit? Nem zavarnálak vele, de mind elázott." Neki tuti adtam volna egy szálat, ha dohányoznék.😅 Mondjuk ki tudja mennyire lenne erős a függőség, lehet sajnálnám tőle.🤷‍♂️
2022. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy a kisugárzás alapján döntik el kihez is mennek oda. Engem is amúgy mindig megtalálnak. Legutóbb egy idősebb, molettebb néni jött oda hozzám erősen sántítva, hogy ételre és gyógyszerre kell neki pénz, miközben nagyon mögém nézegetett. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de egy elnézéskérés után otthagytam (már amennyire hagyta, mert mondta volna még), mert olyan érzésem volt, hogy volt még vele valaki.

Az utca végén visszanéztem, nem feltűnően, és ugyanez a néni bárminemű sántikálás nélkül igyekezett valahova.

2022. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Én láttam egy riportot kéregető kölykökről. Azt mondta a gyerek,hogy az elején válogatás nélkül bárkihez odament de nem tudott jelentősen tőbbet kunyerálni mint miután elkezdett válogatni. De jobban belefáradt.

Tehát szerintem van vqalami ami alapján odamennek valakihez.

Ez lehet a testalkat.


Amugy én is elhajtom őket:meloból jövők,melóba megyek nkncs nálam zs. Vagy már kiköltekeztem magam.

2022. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!