Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csúnyáknak az élet minden,...

A csúnyáknak az élet minden, vagy legtöbb területén nehezebb érvényesülni?

Figyelt kérdés
Én inkább a szépeket látom boldogabbnak, sikeresebbnek. Persze nagy általánosságban.
2022. máj. 15. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2022. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Csúnya nőként tapasztalatból írom: igen.
2022. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

#2 +1 csúnya nő

Igen, sajnos...

2022. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint csúnya férfi, nem úgy vettem észre, hogy bármi hasznom származna belőle, hátrány viszont elég sok.
2022. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy igen.


Nyilván ahol a külső a fontos ott már labdába se rúgok. De alapvetően az élet teljesen egyszerű helyzeteiben is azt látom, hogy teljesen másképp állnak hozzám az emberek, főként az ellenkező nem.


Például egy sima bolti kiszolgálás, vagy ügyintézés olyan, hogy látszik rajtuk, hogy szabadulnának már tőlem. Ellenben odamegy munkatársam aki igazi nőfaló. Ránéznek a nők, látod, hogy felcsillan a szemük, tekintetük, keresik a tekintetét, nevetnek minden poénján, szinte vágynak rá, hogy szóba álljon velük.


Munkában is ezt látom. Megrendelői oldalon női társaság. A hozzám hasonlókkal igyekeznek minimalizálni a kapcsolatot. Ellenben amikor ott volt a főnök jóképű fia 1-2 hétig folyton azt kérdezgették ki ő, milyen jó pasi, szálltak rá mint légy a szarra.

2022. máj. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk a boldogság, siker egy más téma.


Láttam olyan nőket akikre azt mondom, hogy 10/10-esek, igényesek is. Mégis anyu-apu által megtámogatott kis garzonban meg panelokban élnek, van egy autójuk, kutyájuk és ennyi.


De nem látom, hogy olyan fene boldogok lennének, azt látja az ember, hogy inkább megfelelési kényszerük van és kényszeresen vadásszák "álmaik férfiját" valami gazdag, jóképű pasi szerepében.


Közben meg ott vannak, hogy 30-35 évesek, ketyeg az órájuk.


Ehhez képest én leszámítva, hogy párom nincs, összességében elvagyok a világban. Nem mondom, hogy fene boldog vagy sikeres lennék, de az ellenkezőjét sem tudom elmondani, mert alapvetően megvan mindenem.

2022. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az első benyomás mindig a külső alapján történik.Legyen az egy randi, egy állásinterjú, az utcán sétálás, bármi. Ha nem is mindig teljesen meghatározó az első benyomás, de szinte mindenkinek kialakul egy megítélése a másikról ránézésre.
2022. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Elnagyolva: igen.


Amúgy full ugyanez a kérdés, csak bővebb leírással már szembejött velem pár hete, az oldal nem ajánlotta fel amikor kiírtad a kérdésedet kérdező ?!

2022. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Girlll3 ***** válasza:
100%
Igen, és csúnyának lenni borzasztó, mert akkor senki se szeret és nem tudsz érvényesülni.
2022. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Iskolában vagy cseszegetnek vagy nem. Szerelmi élet- nyilvánvaló. Álláskeresésnél szinte biztos hogy ha valakinek ugyanazok a papírjai mint nekem, és az interjún mindketten átlagos teljesítményt nyújtunk, csak ő sokkal jobban néz ki, akkor nem én kapom az állást. A munkahelyen nehezebb szabit kapni, mintha egy angyal kinézetű lány mély szomorúsággal közli a főnökkel hogy neki mindenképp szabadság kéne. Az ilyen lányoknak egyszerűen nem mondanak nemet, hát úgy néznek ki mint egy szomorú kiskutya. A barátok talán az egyetlen kivétel. Egész kamaszkoromban úgy néztem ki mint Chewbacca és Melissa McCarthy szerelemgyereke, de barátaim mindig voltak. Elméletben a család is kivétel lenne, de már megkaptam nem egyszer tőlük hogy igénytelen vagyok a külsőmet illetően, hiába voltam tiszta és ápolt, csak épp szép nem :D
2022. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!