Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz amit csináltam?

Gáz amit csináltam?

Figyelt kérdés
Buliban csókolóztam egy sráccal, akivel ezután megállapodtunk, hogy megismerjük egymást. Másnap ott aludtam nála, de nem feküdtünk le és petting is csak később volt. 1 hónapig így ment a dolog. A srác közölte, hogy kapcsolatot szeretne és eleinte én is így voltam vele,de az érzéseim egyik pillanatról a másikra változtak vele kapcsolatban. Egyik pillanatban úgy éreztem,hogy szeretném ha szeretne, még máskor a kalitkába zártság érzése fogott el, ráadásul pont egy nehéz időszakomban voltam és rájöttem,hogy lehet így egy kapcsolatot nem tudnék fenntartani. Akkor tényleg minden összejött családi gondok, nehéz vizsgák, kimerültség, kevés szabadidő. Még mielőtt a fiú megkérdezte volna,hogy leszek-e a barátnője azelőtt mondtam neki,hogy részemről ez így nem fog működni.Csak,hogy ez pont akkor fakadt ki belőlem miután virágot hozott nekem és ez így elég rosszul jött ki.

2022. máj. 20. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Csókolózol, aztán pettingelsz, és csak aztán gondolkozol azon, hogy talán érdemes lenne megismerni a másikat. Ez a gáz szerintem.
2022. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2022. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 21
2022. máj. 20. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ja. Egy csomagban az egész gáz volt, gratula hozzá.
2022. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Fiatalok vagytok. Előfordul. Ennél ezerszer gázabb dolgokat műveltek le nálunk egyetemen a mérnöki koliban:DDD
2022. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak egy átlagos mai lány vagy.
2022. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Inkább te magad vagy gáz. :D

Szerintem gondolkozz el magadon.

2022. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mintha veletek nem lett volna már olyan hogy utólag jöttetek rá hogy egy személytől nem akartok kapcsolatot. Persze akkor jöjjek össze mindenkivel, olyannal is akivel nem érzem kényelmesen magam csak azért hogy megfeleljek a társadalom elvárásainak
2022. máj. 20. 21:32
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Buliban csókolóztam egy sráccal, akivel ezután megállapodtunk, hogy megismerjük egymást.


Ez az első mondatod, már ez magában gáz 19 évesen.


De persze csináld csak, nyomjad majd ide a sok kérdést, hogy miért csak kihasználnak a pasik.. :D

2022. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sok olyan korombelit ismerek aki minden buliban minimum 4 idegen sráccal kavar. Nehogy ezen legyen már a fennakadás, hogy velem 1szer-2szer előfordul ilyen.
2022. máj. 20. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!