Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz amit csináltam?

Gáz amit csináltam?

Figyelt kérdés
Buliban csókolóztam egy sráccal, akivel ezután megállapodtunk, hogy megismerjük egymást. Másnap ott aludtam nála, de nem feküdtünk le és petting is csak később volt. 1 hónapig így ment a dolog. A srác közölte, hogy kapcsolatot szeretne és eleinte én is így voltam vele,de az érzéseim egyik pillanatról a másikra változtak vele kapcsolatban. Egyik pillanatban úgy éreztem,hogy szeretném ha szeretne, még máskor a kalitkába zártság érzése fogott el, ráadásul pont egy nehéz időszakomban voltam és rájöttem,hogy lehet így egy kapcsolatot nem tudnék fenntartani. Akkor tényleg minden összejött családi gondok, nehéz vizsgák, kimerültség, kevés szabadidő. Még mielőtt a fiú megkérdezte volna,hogy leszek-e a barátnője azelőtt mondtam neki,hogy részemről ez így nem fog működni.Csak,hogy ez pont akkor fakadt ki belőlem miután virágot hozott nekem és ez így elég rosszul jött ki.

2022. máj. 20. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyibe nem nézed magad, nekem mindegy. :D
2022. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát vadidegennel rögtön smacizni és pettingelni tényleg sok, de sok pár ment már szét a történelemben akik már szeretkeztek is.
2022. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azoknak akiknek buliban egyéjszakás kalandjuk volt ugyanezt csinálták sőt még szexeltek is ráadásként.:)
2022. máj. 20. 22:23
 14/14 anonim válasza:
81%
Te kérdezted, hogy gáz-e. A válaszolók elmondták, hogy szerintük igen, gáz. Innentől kezdve nem értem, hogy min vagy így felháborodva. Nem kellett volna megkérdezni, ha nem vagy arra kíváncsi valójában mit gondolnak. De nyílván okkal merült fel benned is, hogy gáz volt.
2022. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!