Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőket azért zavarja, ha a...

A nőket azért zavarja, ha a pasijuk, férjük a mosdókagylóba vizel, mert ők nem tudják ezt fizikailag megoldani és irigyek?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Azt szokták válaszolni, hogy undorító, meg fertőzés, stb.

De sok pasinak mégse undorító, és én se betegedtem még meg mióta ezt csinálom. Szóval, mi az igazi oka, amiért a nőket ez zavarja?



2022. jún. 9. 20:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
82%

#30

Amúgy mosogatóba még jobb! Pisilés közben csak fél kézzel kinyitom a hűtőt és eszek egy túró rudit :D

2022. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, én is azt hittem, hogy komolyan írja, kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, csak ironizál. :D Amúgy nálunk ha a vendégem a mosdókagylóba pisilne, úgy dobnám ki a lakásból, hogy a cipőjét se lenne ideje felvenni és azonnal megszüntetnék vele minden kapcsolatot. Nálam már az is kiverte a biztosítékot, amikor az egyik vendégem soha nem húzta le maga után a wct, felnőtt létére. Hát, ha megtudnám, hogy a mosdókagylóba pisilt volna...
2022. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy a kádbapisilés családon belül inkább csak a kicsiknél fordult elő, amikor a hosszú út után többünknek kellett pusilnie és az egyik kissebb a wcre ment, a másikat meg ráültették a kád szélére. Még ovisok, max kisiskolások voltunk és utána kipucolták a kádat.


Erre még azt mondom, hogy oké, kicsi az ember, foglalt a wc, vészhelyzet van.


De az, hogy egy felnőtt ember bemegy a fürdőbe, elsétál a wc mellett, odamegy a mosdókagylóhoz és könnyít magán, az durva.

2022. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
85%

#33

A kád sem rossz ötlet, ott odafér akár három férfi is egymás mellé :D

2022. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
87%
34, tudom, hogy viccelsz, de ha szabad a wc, legyenek szívesek azt használni. 8 év felett az ember meg már képes kivárni a sorát.
2022. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
83%

#35

Rendben van kedves! 😃

2022. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis vita alakult ki!

Mint írtam előrébb,én mindig a kádba és a mosdókagylóba pisilek és továbbra sem érzem gáznak! A barátnőm sem! Volt már hogy egyszerre pisiltünk,ő ráült a wc-re én meg mellette a mosdókagylóba engedtem. Fürdésnél mindketten a kádban pisilünk.

Írta valaki hogy kidobná az ismerősét ha a mosdókagylóba vagy a kádba vizelne. Meg se tudja,szóval lehet hogy már volt olyan vendége 😀 én is akárhol vagyok ahol egybe van a wc-fürdő, nem a wc-be pisilek!

2022. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
82%

Igazából csak úgymond az emberi meg a technikai rész vitája a dolog, mert technikailag ugyanaz mint a wc, ugyanoda megy, ugyanúgy porcelán stb, ha onnan nézzük még kevesebb víz megy le az öblítéssel.

A másik meg az emberi oldala, hogy kinek mi és mennyire fér bele.

2022. jún. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
81%
Pisiléskor apró cseppek permetszerűen szétszóródnak a wc környékén, ha a wc-n ülve pisilsz akkor ez elkerülhető. Viszont a mosdó környékén ugyanígy szóródik, büdös, húgyköves lesz a csap, csempe, törölköző, fogkefe, stb.
2022. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
72%

37-nek

Mi is hasonlóan együtt pisilünk. Csak fordítva :-)

Én ülök a wcre, összezárt combokkal, a farkam felfelé, a bnőm szemből az ölembe ül terpeszben és mindketten elengedjük, ha ö fejezi be hamarabb, akkor a farkamfölé guggol, és izgatja a csiklóját az én nedüm :-)

2022. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!