Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha egy...

Hogyan reagálnátok ha egy ismerősötök felajánlaná hogy elmegy fotózni az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Mármint ingyen. Olvastam hogy 200 ezer fölött kezdődik az ilyesmi, ami a mai világban hacsak nem milliárdos az ember akkor azért akárhonnan nézzük tétel főleg valakinek aki frissen házasodik.

Lesz több volt osztálytársam aki a közeljövőben férjhez megy, én meg szeretek amúgy is fényképezni, meg szívesen segítek másoknak, szóval szívesen felajánlanám nekik hogy ha igénylik elmehetek, de félek hogy hülyének fognak nézni vagy azt hiszik potyázni akarok menni, esetleg hívatlanul megjelenni az esküvőjükön, ami nem célom egyébként, nem is maradnék tovább egy perccel sem csak amíg szükség van rám.

Szóval érdekelne más emberek véleménye, ha ti lennétek épp házasulandófélben és régebbi ismerős felajánlana ilyesmit, mit reagálnátok?



2022. jún. 11. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon örülnék neki, éy minimum egy ingyen vacsorát és korlátlan italfogyasztást adnék cserébe, ha már nem kér az illető fizetést. Rendes dolog ez tőled!
2022. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően nem akartam meghívni, akkor ingyen nem fogadnám el. Ha amúgy is meg akartam hívni az illetőt, akkor meg nem szeretném, hogy fotózzon, mert azért hívok meg valakit, hogy jól érezze magát az esküvőmön, szórakozzon és nem azért, hogy dolgozzon.
2022. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus lenne tőled, de én a saját esküvőmön nem fogadnám el. Inkább azt mondanám, hogy gyere és érezd jól magad, ne bajlódj ilyesmivel. Szívesebben fizetek egy profi fotóst és könnyítem meg azzal a munkáját, hogy nem kell kerülgetnie a kaputelefonnal videózó násznépet. Jobban szeretném, ha mindenki jól szórakozna és ott lenne fejben is. Majd megkapják a szép, profi felvételeket.
2022. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Oké, de egy esküvőre azért profi fotóst szokás hívni. Én a magam részéről megköszönném, de nem fogadnám el. Persze, attól még senkinek nem tilos fotókat készíteni (hátha lesz közte néhány jól sikerült is).
2022. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyébként fotós vagy, tehát jól fényképezel és mint referenciának, portfólia bővítés miatt jönnél úgy elfogadnám, félig-meddig , azért valamennyit fizetnék érte, mert munka.
2022. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Mondd azt hogy gyakorlati mel
2022. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
*melo
2022. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyébként fotós az illető és szépen dolgozik, akkor jelképes összeget ajánlanék, ingyen semmiképp nem fogadnám el.
2022. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne vedd sértésnek, de ha annyi közöd van a fotózáshoz, hogy szeretsz fényképezgetni, és szívesen segítesz másoknak, akkor az esküvőmre köszönettel nem fogadnám el az ajánlatodat.

Unokatestvérem elfogadta egy rokon ajánlatát "nászajándékként" - hát náluk az lett a vége, hogy kibérelte a ruhát még egyszer, hogy legalább néhány felvállalható képük is legyen (de akkor már profi fotós által)

2022. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Velem meg már kétszer fordult elő, hogy barátok meghívtak, elmentem, ettem egy jót, fényképeztem egy párat, majd az örömszülők kissé ingerülten említették, hogy mindenki, aki megnézi a termést, az én képeimből kér kópiát. De mondjuk én sosem vállalnék esküvői fotózást, ez nekem így jobban bejön. :D
2022. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!