Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vonat végállomáson kéregető...

A vonat végállomáson kéregető romák azok tényleg szegények vagy csak könnyű pénzszerzés nekik?

Figyelt kérdés
A Győri vasúti végállomáson szoktam mindig várni a vonatot munka után. Elég sokszor jönnek romák pénzért hozzám. Gondolom úgy vannak vele, hogy kis gizda szemüveges magyar gyerek akitől könnyű lesz pénzt kiszedni. Olyan indokokat mondanak, hogy 3 napja nem ettek meg kell a vonatra mert nincs pénzük vonatjegyre. Ez igaz lehet vagy csak életvitelszerűen kéregetnek?

2022. jún. 18. 16:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Láttam a kérdést, gondoltam adok rá egy hasonló kaliberű választ.


Ja értem ennyire unatkozol erre van időd......

2022. jún. 18. 16:26
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Kelenföldön kb 15éve uaz a srac kereget vonatjegyre... 😂
2022. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A négy pontos embernek üzenem már jelntve vagy , hogy trollkodsz itt ahelyett, hogy értelmes dologokkal töltenéd az idődet mint tanulás meg munka. Akkor lehetnél valaki és a lányok se néznének téged lúzernek.
2022. jún. 18. 16:30
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy megélhetési forma a cigóknak. Pesten is van koldus maffia, fel van osztva a terület, pont mint a pillangóknál. Még futtatójuk is van. Nyilván szegények, mert elveszik tőlük. Egy jól jövedelmező helyre nem engednek oda koldulni csak úgy, elzavarják az idegen cigányt, vagy le kell adnia a sápot neki is. A "szánalomra" méltóak szoktak koldulni, a kajak gyerekek a háttérből figyelnek. Egyrészt, hogy nehogy nyúljon a pénzből, másrészt hogy bevédjék őket, ha kell. Akik futtatják őket, azok gazdagok.

Most nem azokról beszélek, akik "szia uram, mennyi az idő, de a telefonodon mutasd" dumával mennek oda, azok csak simán ki akarnak rabolni.

2022. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

"Ha nem tudod a választ akkor minek írsz?"

Tudom a választ, azt írtam le az első kommentben. Minekutána több emberről kérdeztél, magától értetődően csak általánosságban lehet felelni a kérdésedre is. Jelen esetben mindkét verzió létező jelenség a feltett kérdésedre.

2022. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Drakula ***** válasza:
100%
Akik azt mondják hogy nem ettek semmit háromnapja azok kamuznak.
2022. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Csórók is meg pofátlanok is és jó pénzszerzés!

Mit nem lehet ezen érteni?

2022. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én városomban rengeteg a koldulás és mind a koldusmaffia emberei. Higgyétek el akik forgalmas helyeken koldulnak nem maguknak teszik hanem futtatják őket, mint a prostikat. Ezek minden konkurenciát elüldöznek vagy beszerveznek, a hálózaton kívül senki nem koldulhat. Az egyetlen ellenszer az lenne ha végre nem adnának nekik az emberek de sajnos annyi hülye van aki azt hiszi szegény embereken segít. Holott akinél a pénz nagyrézse landol sinán jobb kocsival jár mint te.
2022. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok és kamuznak, persze mindig ad vki nekik különben nem lennének ott. Amúgy nem kell velük foglalkozni
2022. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szegények persze, azért vannak tele tetkókkal :D Tudod mennyiért tetoválnak manapság?
2022. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!