Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak a legfurcsább...

Dirsctioner kérdése:

Mik voltak a legfurcsább gondolataitok betépve?

Figyelt kérdés
Úgy értem aki szív füvet az tudja hogy vannak elég furcsák, és kiváncsi vagyok hogy nektek milyenek szoktak lenni? :D

2022. jún. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
én mindig be vagyok tépve, mindenhol fideszest látok
2022. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
44%
Nem tudom, ezek elillannak rögtön, miután elkapnak.
2022. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer betépve vertem a f@szomat és olyan gondolatom támadt, hogy ezt egyetemen kéne tanítani. Elképzeltem ahogy a pódiumon ülök középen és verem a farkam. Közben csendben nézik az egyetemisták és figyelik a helyes technikát. Egyesek jegyzetelnek is. Aznap este jól szórakoztam. 😆
2022. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Gyakran szoktam elmélkedni a Szovjetunió és annak széthullásáról. Meg azon is elszomorodom, hogy mekkora tragédia volt Jugoszlávia szétesése is és milyen jól éltünk anno Tito alatt (jobban mint ti Kádár alatt).

Ilyenkor gyakran azon filózom, hogy hogyan alakulnak ki majd hogyan szűnnek meg országok, birodalmak.

Ilyenkor a jelenlegi kapitalizmus lehetséges kimenetelén is elgondolkodom.


Nekem csak az a szomorú, hogy a magyarországiak még a nyugatiakhoz képest is sokkal jobban aszisztálnak a kapitalizmus emberellenes személyiség meghamisításában.

A szabópéterek, a Squid Game-ből ismert VIP-k országa, ahol Lázár Jánost idézve "Mindenki annyit ér amennyije van"

Na ebből a "kulturából" én nem kérek

2022. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Én múltkor Daredevilnek képzeltem magam. Elképzeltem, hogy az emberfeletti hallásommal hallom a szomszédokat az egész társasházban.
2022. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!