Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagytam elmenni egy lehetősége...

Hagytam elmenni egy lehetőséget magam mellett, ahelyett, hogy éltem volna vele. Nagyon bosszant?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem is érdekeltem az illetőt csak kedves volt, de ez már nem derült ki a gyerekes viselkedésem miatt. Bottal üthetem a nyomát, igaz?

Azt kell tudni, hogy az utóbbi időben nagyon ritkán mozdultam ki, aznap elég rosszul is voltam, gondolkodtam, hogy elinduljak-e vagy sem, aztán csak úgy döntöttem, hogy megyek. És milyen jól tettem! Kicsit rosszul reagáltam le a kedvességét és nem is volt utána több interakció. Nagyon sok mindent megadnék csak, hogy mégegyszer láthatnám!



2022. jún. 22. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Tudod a nevét az illetőnek? Érdeklődj utánna az ismerősei között,és ha meg találtad,kérj tőle bocsánatot
2022. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz.

Az emberi lélek nagyon bonyolult. Lehet hogy ő sem mer lépni. Lépj te.

2022. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahj, nem ismerem. Egyszer láttam huzamosabb ideig, ezért sem tudom, hogy kedves volt csak vagy nála az jelentett már valamit.
2022. jún. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!