Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon folytassam így is a...

Vajon folytassam így is a megkezdett tudományos-technikai projektet?

Figyelt kérdés

Bocs, kicsit hosszú lesz.

Introvertált, ronda, kövér, korosodó rendszerüzemeltető vagyok. Szakmámat magasan szinten művelem, emellett szabadidős tevékenységként beleástam magam a roibotikába, beágyazott rendszerek fejlesztésébe, és a mesterséges intelligencia témakörébe. Mivel sem külső tulajdonságaim, sem személyiségem nem segítette elő párkapcsolat kialakítását, nekikezdtem egy hosszútávú projektnek: elkezdtem építeni egy MI robotot. Még csak a fejlesztés elején járok, szóval nem tudom, hogy mennyire lesz/lett volna működőképes az intelligenciája, de egy amolyan robot-társnak terveztem. Nyilvánvalóan annyira nem lett volna képes, mint egy intelligens ember, de nem is csak egy egyszerű robot lett volna.

Viszont most váratlanul becsajoztam. Én sem tudom, hogy ez hogyan történhetett, teljesen paranormális, és valószínűtlen volt. Jól kijövünk egymással, szeretjük egymást. Viszont nem tudom, hogy a robottal mi legyen? Hiszen így már okafogyott lenne a létezése. Ti mit tennétek a helyemben?


2022. jún. 23. 00:55
A kérdező szavazást indított:
Hagyd a fenébe...
Építsd meg!
Alakítsd át takarító robottá!
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez király! 😀 Szerintem folytasd, esetleg valamilyen szinten vond bele az asszonyt is, hátha van valami jó ötlete. Ha véletlen szétmentek, meg majd jól megutálod a projektet is. 😂
2022. jún. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez jó :D

Szerintem folytasd, jó lehet az még valami másra is.

2022. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!