Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közép suli 1 osztály elött...

Közép suli 1 osztály elött gondolom már nem lehet sulit változtatni? (Már felvettek oda)

Figyelt kérdés
Rendészeti őrnek mennék abba a suliba és utána rendőrnek mennék tovább tanulni, de 154 cm magas vagyok csak, és nagyon nem növök, annyira szánalmasnak érzem már most magam hogy mindenki magasabb lesz nálam, általánosban is volt mindig az a pár gyerek aki ezzel csúfolódott, mi lesz majd itt?? nem akarom hogy mondják azt hogy pl "ilyen magasan mit keresek itt" "menj vissza oviba" "mit akarsz te itt ilyen magasan?" "ez nem 3. Osztály", már elment teljesen ettől a kedvem, nem akarok oda járni, anyám meg tömören mondva teljesen leszarja, csak azt mondogatja hogy addig biztos nőni fogok meg senki nem fog ezzel piszkálni stb... ő könnyen beszél mert őt soha nem csesztették a magassága miatt.
2022. jún. 23. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy esteleg a magassáhomat lehet növelni valahogy természetes módon? Pl sok kálcium és fegérje bevitel?
2022. jún. 23. 21:13
 2/8 A kérdező kommentje:
Fehérje*
2022. jún. 23. 21:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy 16/L mielött törlik a kérdésem
2022. jún. 23. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatból írom, volt arra precedens, hogy valaki felvételt nyert egy iskola kilencedikes osztályába augusztus végén, úgy, hogy ő egy másik iskola tanulója lett volna.

Van, ahol egy beszélgetés során eldönti az igazgató. Van, ahol egy írásbeli, esetleg szóbeli vizsgán felmérik a tudásodat, mielőtt felvesznek. Ezt iskola válogatja.

Bármi meggátolhat abban, hogy a tanulmányaidat abban az iskolában kezdd meg, ahova felvételt nyertél, nem csak az, hogy meggondoltad magad. Például ha a családodnak hirtelen Szegedre kell költöznie Budapestről egy beteg rokon miatt és a kollégium valamilyen oknál fogva nem megoldható, kénytelen leszel egy szegedi gimnáziumba átjelentkezni.

2022. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora termettel nem fogsz érvényesülni. Esetleg lehetsz a kis cuki de ott komoly fizikai edzés lesz, ahol neked kevesebb esélyed lesz.
2022. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 hát ja, én meg pont az a típusú vagyok akinek hangyapöcsnyi kedvesincs a kis cukinak lenni, én oda nem az eszemet játszani akarok menni, meg ott a "cuki" lenni, de az a baj hogy ekkora mérettel tényleg nincs ott a hejem
2022. jún. 23. 22:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Helyem*
2022. jún. 23. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan mi 8osztályosba jártunk, de nálunk volt egy olyan eset, amikor az egyik osztálytársam kb. egy héttel a sulikezdés előtt jelentkezett át egy másik gimibe, mert nagyon összeveszett egy tanárral a gólyatáborban (ő ilyen önkéntes szervező... állítólag a tanár részéről dulakodás is vol, csak mert 10 perccel később vitte el takarodóra a rábízott kölköket, mint a kiírt időpont, meg előtte gitározott nekik, mert nem tudtak elmenni zuhanyozni időben, mert befoglalta egy másik csoport :D)... mondjuk az a srác színeminens tanuló volt, versenyeket nyert, kapkodtak utána. De sztem érdemes megpróbálni az áthelyeztetést.
2022. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!