Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor pisiltetek/kakiltatok...

Emma6 kérdése:

Mikor pisiltetek/kakiltatok be legutoljára?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet meg történetet és inkább azok írjanak akikkel 18 alatt volt

2022. jún. 28. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Annyira fiatal voltam, hogy nem emlékszem a konkrét kontextusra sem, sem a vele járó szégyenre. Az első emlékem nagyjából 3-4 éves koromból származik, szóval valószínűleg előtte.
2022. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

Bepisilni szerintem max 2-3 évesen, nem is emlékszem ilyenre.

Bekakilni viszont sikerült egyszer általános suli alsó tagozatában, nem tudtam elmenni napközi végén, már nagyon kellett hazafelé gyalogolva és otthontól vagy 100 méterre egyszerűen nem bírtam visszatartani hiába iszkoltam, szégyen nem szégyen bement. Talán 8 éves voltam.

2022. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is részegen. Házibuliban voltam két barátnőmmel. Irtóra szétcsaptuk magunkat. Nem tudom, pontosan mikor történt, ahogy azt sem, hogy mikor dőltem ki. Reggel arra ébredtem, hogy be vagyok fosva, és egy hatalmas pisatócsa van alattam.

Egy fehér ruha volt rajtam, alatta bugyi, meg harisnya. Hát gondolhatjátok: a combom közepétől a hátamig kakás voltam. A ruhának annyi. A barátnőim mutattak egy képet, amin épp a wc-n ülök. Mint kiderült, annyi eszem volt, hogy elmenjek wc-re, de a bugyimat már nem toltam le. De mivel ők is tök részegek voltak, csak röhögtek, meg fotóztak...

A bulit tartó csaj nagyon rendes volt. Összekentem a kanapéját, mégis adott váltás ruhát, szóval nem kellett ilyen állapotban hazamennem.

Ettől függetlenül nagyon ciki volt.

Ne igyatok mérték nélkül, mert állattá tesz.

19/L

2023. jún. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!