Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rá kilátás, hogy egyszer...

Van rá kilátás, hogy egyszer majd egyáltalán nem járnak boltokba az emberek, hanem Interneten keresztül vásárolnak meg mindent, amire szükségük van?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 23:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
4, mi ketten vagyunk és a kiszállítás ingyenes. Mivel kéthetente rendelünk egy nagyobb adag élelmiszert, és minen boltnál bizonyos összeghatár felett ingyenes szállítás van.
2022. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Ez engem is érdekelne:


"Pont ma csináltam egy nagy bevásárlást, természetesen online, ahogy évek óta. Volt közte fagyasztott pizza, fagyasztott krumpli és fagyi is. A legnagyobb kánikulában is kihozzák fagyottan, kb 70 km távolságból. Hűtőkocsival."


Hol van ilyenre lehetőség és melyik cég vállal ilyet?

2022. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

12, már szinte mindegyik bolt szállít házhoz. Auchan, Spar, Tesco, Coop, és mintha láttam volna hogy a Lidl és az Aldi is.

Én az Auchanból rendelek mindent, boltba egyáltalán nem járok.

A húsból, zöldségből, gyümölcsből, pékáruból pedig a legszebbeket/legfrissebbeket küldik, az ilyesmire nagyon figyelnek, pont azért, mert az ember nincs ott személyesen hogy kiválassza. Ha nem a legjobbat küldenék, akkor meg rengeteg panasz meg plusz fuvar lenne nekik, az nekik sem érdekük.

2022. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

#13


"A megadott irányítószámra jelenleg még nem szállítunk ki hűtést igénylő élelmiszert."


Igen, ilyesmire gondoltam. Hozzánk nem szállít semmi ilyen áruház. Ezért írtam amit írtam. :)


Sajnos macerás lenne megoldani, hogy falvakba aznapi kiszállítással járjon a hűtőkocsi ami megtérülő is az üzletlánc számára.


#3 #12 voltam.

2022. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon is van.
2022. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
3as, tesconál már van ilyen úgy tudom, de házhoz is viszik egyre több helyen.
2022. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem lenne szabadidom, akkor rendelnek neten.

De inkabb parommal kimozdulunk es szetnezzunk hogy mik vannak

2022. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
És ennek az lesz a következménye, hogy cseszettül el fog lustulni a társadalom, hiszen már a boltba is csesztek majd elmenni. De ha nektek ez kell...ti kis ultra "kényelmes emberek".
2022. júl. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog sose elterjedni ilyen szinten ez.Sok embernek ez is egy kimozdulás, kikapcsolódás, hogy ténfereg, vásárol, nézelődik, más emberek közé megy, más embereket is lát.
2022. júl. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egyik irányban sem kéne elmenni. Pont jó, hogy sokan online sokan meg boltban vásárolnak.

Ha mindenki boltba megy akkor az tömött, ha meg mindenki online akkor meg tele van futárautóval a város, plusz lenne egy csomó késés a rendelésbe hisz egyértelmű lenne a túlterheltség, pont ahogy a boltba se tudsz időbe végezni, ha tele van.

2022. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!