Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér nők elfogadják magukat...

A kövér nők elfogadják magukat azért nem változtatnak?

Figyelt kérdés
Aki kövér (kb90felett) azok elfogadták magukat azért nem változtatnak vagy lusták?

2022. júl. 18. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
A lefogyáshoz mindenképpen kell erős koncentrálás (úgy is fogalmazhatom, hogy tudati beszűkülés). Ha azonban a külvilágból, pl. a párkapcsolatból nem érkezik "kritika" és a partner nem elsősorban a külsőségekre figyel, hanem az egész személyiségre, azaz a túlsőlyos egyén "harmonikusan" érezheti magát a bőrében, akkor nincs hajtóerő. Mert valljuk be, aki túlsúlyos, az lényegében szeret enni, szereti az ízeket, szereti az étkezés rituáléját is.
2022. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Én gömbölyű vagyok itt ott, van rajtam kb 10 kg felesleg.. (175 cm vagyok és 82 kg) de egyszerűen csúnya vagyok ha lefogyok. Az arcom..sokkal öregebbnek nézek ki és szomorúnak.


Egyszer lefogytam, (szerelem miatt).


Így érzem magam jól, jókedvű vagyok, és pont tojok rá hogy ki mit gondol...

2022. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
51%
Kettes vagyok. Attól, hogy leértékelitek a válaszomat, nem fogtok lefogyni! Attól, hogy bunkónak gondoltok, szintén nem. Nehéz elfogadni az igazságot. Nem azt mondtam, hogy problémám van azzal, ha valaki túlsúlyos, viszont abban az esetben, ha nem betegség, le lehet fogyni. Nem könnyű, persze, de le lehet. Ha könnyű lenne, nem lenne probléma a túlsúlyosság egy országban sem. Csak a mentalitással van baj. Nem szeretjük a nehéz dolgokat csinálni, mert rengeteg energiánkba kerül, és evolúciósan túlélésre van az agyunk tervezve. Aki túlsúlyos, és tesz érte, hogy lefogyjon, annak minden elismerésem! Ne adjátok fel, ez az egyetlen nehéz része. Könnyebb kényelemben a kedvenc sorozatunkat nézve enni, mint elmenni edzeni, izzadni és mások sokszor lenéző tekintetét elengedni.
2022. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
13 mas teljesen egyetertek!
2022. júl. 18. 20:29
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Sokan efogadják, nem véletlenül vannak már plus size modellek. Minden nő magazinban erősítik a lelküket, hogy fogadd el magad úgy ahogy vagy! Vannak ducibb nő magyar kampányok is.
2022. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Rajtam 5 kilo plusz van es ennyit sem tudok leadni.

Ha le is adom 2 nap es visszajon.

Szoval en megértem akinek nehez.

2022. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
43%

Hát, kérdező, a 10-es felszólításodnak eleget téve: egy egész egynegyed sorban 9 helyesírási hiba, köztük a legtöbb extrém durva, amit egy kilencévesnek is tudnia kéne, az minimum akkora égés, mint a többtucat kiló túlsúly! Márpedig a helyesírás fejben dől el, nem? Mért nem fordítasz gondot a helyesírásodra? Hát azért, mert nehezedre esik. Pedig sokkal gyorsabban megvan, mint a lefogyás! Na ezt emészd meg!

De azt is kérdezhetném, hogy hány nyelvvizsgád van, milyen szakmáid vannak, mennyit segítesz a szüleidnek, milyen közérdekű tevékenységet űzöl ...

2022. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy te ezt nem tudod megérteni, de vannak emberek, akik nem akarnak salátán élni életük végéig.

Nekem vannak ismerőseim, aki éjjel-nappal csak édességet esznek, mégsem híznak. Azt hiszed, ha valaki vékony, akkor egészséges is? Ez nem igaz.

Én nem eszek napi 10szer, ahogy szerintem sokan mások sem. Elég szterotíp azt feltételezni, hogy egy kövér zabál is. Egyszerűen csak szerencsétlen a genetikám és hajlamosabb vagyok a hízásra.

Nem érdekel, hogy ez téged, vagy a hozzád hasonlókat zavar-e. Nem úgy fogom az életemet élni, hogy az neked jó legyen. Azt hiszed, te tökéletes vagy és nincs olyan, amin változtatnod kellene? Miért képzeled, hogy jogod van vádolni valakit, csak mert van egy tulajdonsága, ami neked nem tetszik...

Szóval bocsánat, de én csak úgy tudnék lefogyni és vékony maradni, ha soha-de-soha nem ennék, csak salátát és mindig figyelnék a mozgásra. Miért, azért hogy neked jó legyen? A vékony nőkkel, akik ugyanilyen lusták, miért nincs baj? Azért mert ők szerencsések, én pedig nem? Hát sajnálom, de nem fogok életem végig szenvedni és leveleken élni...

Mondom ezt úgy, hogy kb. ötször fogytam le életemben, ha nem többször. Mondom ezt úgy, hogy próbálok figyelni a kajára és attól is megy le. Mondom úgy, hogy iszonyúan elegem van ebből az egészből. Milyen jogon okoskodsz és döntöd el, hogy kinek, hogyan kell kinézni és hogyan élje az életét?

Érdekes, nap, mint nap jön valaki azzal, hogy miért ilyen lusták a kövérek, de soha nem látok megjegyzéseket arról, hogy miért nem teszik le az emberek a cigit, miért nem mennek tanulni a buták, miért nem esznek többet a csontsoványak, miért nem szabatja mindenki tökéletesre az arcát, stb-stb...

Miért képzelsz, ki vagy te, hogy neked kell megfelelnie az embereknek? Mitől rosszabbak a kövérek, hogy a gyenge lelketek nem tudja feldolgozni a létezésüket.

Őszintén sajnálom, hogy ez életetek legnagyobb bánata, hogy fáj ránéznetek a kövér emberekre...


Na, további szép napot.

2022. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
24%
13-as vagyok ismét. Nem értem, hogy a kérdező helyesírása milyen összefüggésben van azzal, amit kérdezett. Nem vagyok magyar szakon, viszont 100%-os érettségit írtam belőle. Van két nyelvvizsgám, mindkettő emelt (C1), ennek ellenére teljes mértékben egyetértek a kérdezővel. Ő csak feltett egy kérdést és van egy véleménye. Miért kellene mindenkinek vonzónak tartani az elhízott embereket? Miért kellene normálisnak tartani? Miért nem lehet eltérő véleményünk? Személy szerint azt is megértem, ha egy nő amiatt utasít vissza egy férfit, hogy alacsony. A 21. században már preferencia sem létezhet? Abban az esetben, ha mindent eltolerálunk, akkor mi az, amiért igazán kiállunk?
2022. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
En azt nem ertem miert erdekel barkit h ki mennyire dagadt. Hat legyen ha jo neki. Magadnak meg szedj fel vekonyat.. Mellesleg nem csak nokre igaz, ferfitarsaim nagy resze is borzasztoan nez ki. Megvan az egyensuly
2022. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!