Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a jelenben élni?

Hogyan lehet a jelenben élni?

Figyelt kérdés
Nem a múlt megváltoztathatatlan dolgain vívódni és a jövőt várni, hanem a jelenben élni. Hogyan?
2022. júl. 19. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem úgy, hogy mindig csak az adott dologra koncentrálsz, amit éppen csinálsz és élvezed a pillanat örömét.
2022. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak lehangoltabb időszakokban jön elő ez a dolog.
2022. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Eckhart Tolle: A most hatalma


Ez egy könyv, de vannak fent YouTube videók is a témában.

2022. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én például ha nagyon finomat eszem, lelassítom a mozdulataimat, és hangosan kimondom, hogy: még mindig van belőle.

De ezt meg lehet csinálni akkor is, ha mondjuk sétálsz egy parkban, és tudatosítod, hogy egészséges tüdővel tudod beszívni a levegőt, jól műdködnek és visznek a lábaid - remélem, így van -, hagyod, hogy hasson rád a fák zöldje, illata, a füled csak a madarak hangjára figyeljen.

Vagy ha zenét hallgatsz, az eksztázisig át lehet adni magad neki, akár sírhatsz is a túlcsordult érzésektől.

A lényeg, hogy mindig hagyd, hogy hasson rád a környezeted, és benne minden, ami örömet okoz.

2022. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!